Emga Bestekuitgifte/garneer Unit | Rvs | 4x 1/3 GN | 730x350x440(h)mm
€89,00
€75,65
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Bestekuitgifte/garneer Unit | Rvs | 4x 1/3 GN | 730x350x440(h)mm | GN 1/3
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€89,00
U bespaart €13,35 (15%)
€75,65 excl. btw
€91,54 incl. btw
Of €30,51 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 921034 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
roestvrijstaal 18/8, biedt plaats aan maximaal 4x 1/3GN bakken per etage, wordt zonder GN bakken geleverd, 1 etage.
Afmeting 730x350x440(H)mm
Bestel de EMGA Bestekuitgifte/Garneer Unit | RVS | 4x 1/3 GN | 730x350x440(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Afmeting 730x350x440(H)mm
Specificaties
| Breedte | 730mm |
|---|---|
| Diepte | 350mm |
| Hoogte | 440mm |
Bestel de EMGA Bestekuitgifte/Garneer Unit | RVS | 4x 1/3 GN | 730x350x440(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 921034 |
| EAN / Barcode | 08421661807210 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

