Combisteel Vlees-/gehaktmolen | Mes N°12 (ø120mm) | 125kg/u | Verwijderbare Kop | 0.55kw (230v) | 270x610x320(h)mm
€1.860,00
€1.395,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Vlees-/gehaktmolen | Mes N°12 (ø120mm) | 125kg/u | Verwijderbare Kop | 0.55kw (230v) | 270x610x320(h)mm | 0.55kW
GRATIS VERZENDING
€1.860,00
U bespaart €465,00 (25%)
€1.395,00 excl. btw
€1.687,95 incl. btw
Of €562,65 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7054.0045 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele CombiSteel vlees-/gehaktmolen met een mesdiameter 120 mm is vervaardigd uit robuust RVS en beschikt over een makkelijk afneembare RVS-kop, waardoor schoonmaken en onderhoud eenvoudig is.
De afneembare kop maakt het apparaat geschikt voor intensief professioneel gebruik. Met een verwerkingscapaciteit 125 kg per uur en een toerental 160 tpm is deze molen efficiënt en betrouwbaar.
Bovendien zorgen de hoogwaardige materialen dat het benodigde onderhoud tot een minimum wordt beperkt en de vlees-/gehaktmolen ook intensiever gebruik lang meegaat.
Bestel de CombiSteel Vlees-/Gehaktmolen | Mes N°12 (Ø120mm) | 125kg/u | Verwijderbare Kop | 0.55kW (230V) | 270x610x320(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De afneembare kop maakt het apparaat geschikt voor intensief professioneel gebruik. Met een verwerkingscapaciteit 125 kg per uur en een toerental 160 tpm is deze molen efficiënt en betrouwbaar.
Bovendien zorgen de hoogwaardige materialen dat het benodigde onderhoud tot een minimum wordt beperkt en de vlees-/gehaktmolen ook intensiever gebruik lang meegaat.
Specificaties
| Productiecapaciteit | ≤ 125 kg/uur |
|---|---|
| Mes-/raspformaat | N°12 (Ø 120 mm) |
| Verwijderbare kop | Ja |
| Gekoelde kop | Nee |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Vermogen | 0,55 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 34 kg |
| Breedte | 270 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Hoogte | 320 mm |
Bestel de CombiSteel Vlees-/Gehaktmolen | Mes N°12 (Ø120mm) | 125kg/u | Verwijderbare Kop | 0.55kW (230V) | 270x610x320(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7054.0045 |
| EAN / Barcode | 7435137866817 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

