Hendi Worstsnijder | Rvs | Elektrisch | Max. ø48mm | Instelbare Snijdikte | 0.14kw (230v) | 230x185x325(h)mm
€225,00
€168,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Worstsnijder | Rvs | Elektrisch | Max. ø48mm | Instelbare Snijdikte | 0.14kw (230v) | 230x185x325(h)mm | 0.14kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€225,00
U bespaart €56,25 (25%)
€168,75 excl. btw
€204,19 incl. btw
Of €68,06 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 265109 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele elektrische worstsnijder HENDI is gemaakt robuust RVS en heeft een dubbel mes en extra lange invoerschacht, zodat het apparaat geschikt is voor diverse soorten worsten (tot max. Ø 48 mm).
De snijders heeft een traploos instelbare snijdikte en wordt stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Bestel de HENDI Worstsnijder | RVS | Elektrisch | Max. Ø48mm | Instelbare Snijdikte | 0.14kW (230V) | 230x185x325(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De snijders heeft een traploos instelbare snijdikte en wordt stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Specificaties
| Uitvoering | Elektrisch |
|---|---|
| Capaciteit | Max. Ø 48 mm |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Aansluitwaarde | 0,14 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 6,71 kg |
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 185 mm |
| Hoogte | 325 mm |
Bestel de HENDI Worstsnijder | RVS | Elektrisch | Max. Ø48mm | Instelbare Snijdikte | 0.14kW (230V) | 230x185x325(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 265109 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


