Hendi Worstsnijder | Rvs | Handmatig | 11 Plakken | 275x170x235(h)mm
€127,50
€95,63
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Worstsnijder | Rvs | Handmatig | 11 Plakken | 275x170x235(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€127,50
U bespaart €31,88 (25%)
€95,63 excl. btw
€115,71 incl. btw
Of €38,57 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 222805 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische handmatige worstsnijder HENDI is gemaakt robuust RVS en heeft hoogwaardige gekarteld geslepen messen, waarmee worsten snel en keurig netjes in 11 gelijke plakken worden gesneden.
Daarnaast is de worstensnijder voorzien zuignapvoetjes voor extra stabiele plaatsing, heeft het een handig plateau voor serveerbordjes/-bakjes aan de onderkant en is de snijder eenvoudig te reinigen!
Bestel de HENDI Worstsnijder | RVS | Handmatig | 11 Plakken | 275x170x235(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Daarnaast is de worstensnijder voorzien zuignapvoetjes voor extra stabiele plaatsing, heeft het een handig plateau voor serveerbordjes/-bakjes aan de onderkant en is de snijder eenvoudig te reinigen!
Specificaties
| Uitvoering | Handmatig |
|---|---|
| Capaciteit | 11 plakken |
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 2,48 kg |
| Breedte | 275 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Hoogte | 235 mm |
Bestel de HENDI Worstsnijder | RVS | Handmatig | 11 Plakken | 275x170x235(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 222805 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


