Hendi Wokpan | Carbonstaal | Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | 565x324x160(h)mm
€50,29
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Wokpan | Carbonstaal | Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | 565x324x160(h)mm
OP VOORRAAD
€50,29 excl. btw
€60,85 incl. btw
Of €20,28 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 627907 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze HENDI wok met houten handvat is gemaakt carbon staal, dat een uitstekende warmteverdeling en -behoud garandeert, bestand tegen zeer hoge temperaturen zonder schade. De houten handgreep blijft koel en biedt een comfortabele grip het hanteren met de wok. Dit maakt de wok ideaal voor kooktechnieken die intense hitte vereisen om karakteristieke braadresultaten en smaak te bereiken.
Let op, deze pan dient vóór gebruik te worden ingebrand. De productafbeelding is ter illustratie en kan een pan in ander formaat zijn.
Bestel de HENDI Wokpan | Carbonstaal | Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | 565x324x160(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, deze pan dient vóór gebruik te worden ingebrand. De productafbeelding is ter illustratie en kan een pan in ander formaat zijn.
Specificaties
| Soort pan | Wokpan |
|---|---|
| Materiaal | Carbonstaal |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, inductie, oven |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Steellengte | 215 mm |
| Steel-/handgreepbevestiging | Geklonken |
| Bodemvorm | Plat |
| Bodemdiameter | 110 mm |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Gewicht | 1,72 kg |
| Breedte | 565 mm |
| Diepte | 324 mm |
| Hoogte | 160 mm |
Bestel de HENDI Wokpan | Carbonstaal | Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | 565x324x160(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 627907 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Wokpan W510f
-15% KORTING
Emga
Wok ø36cm
-15% KORTING
Emga
Wok ø24cm
-15% KORTING
Emga
Wok ø35cm
-15% KORTING
Emga


