Emga Werktafel Onderstel 100cm 10x(60x40) | 1000x700x900(h)cm
€915,00
€777,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Werktafel Onderstel 100cm 10x(60x40) | 1000x700x900(h)cm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€915,00
U bespaart €137,25 (15%)
€777,75 excl. btw
€941,08 incl. btw
Of €313,69 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 921011 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
roestvrijstaal 18/8, met verstelbare poten, maximaal 10 regalen, type 60x40cm
Bestel de EMGA Werktafel onderstel 100cm 10x(60x40) | 1000x700x900(h)cm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Breedte | 700mm |
|---|---|
| Diepte | 1000mm |
| Hoogte | 900mm |
| Gewicht | 15kg |
Bestel de EMGA Werktafel onderstel 100cm 10x(60x40) | 1000x700x900(h)cm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 921011 |
| EAN / Barcode | 08712591124790 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

