Combisteel Oven Onderstel | Rvs | 8 Niveaus (1/1gn) | 900x800x700(h)mm
€515,00
€386,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Oven Onderstel | Rvs | 8 Niveaus (1/1gn) | 900x800x700(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€515,00
U bespaart €128,75 (25%)
€386,25 excl. btw
€467,36 incl. btw
Of €155,79 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7812.2005 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit onderstel CombiSteel is zeerr geschikt voor heteluchtovens en heeft een frame RVS. Daarnaast heeft het onderstel geleiderframes voor 8 niveaus voor 1/1 GN-formaat accessoires, waar eenvoudig roosters en bakplaten kunnen worden opgeslagen.
Bestel de CombiSteel Oven Onderstel | RVS | 8 Niveaus (1/1GN) | 900x800x700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Capaciteit | 8x 1/1 GN (530x325mm) |
|---|---|
| Draagkracht | 300 kg |
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 18 kg |
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 700 mm |
Bestel de CombiSteel Oven Onderstel | RVS | 8 Niveaus (1/1GN) | 900x800x700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7812.2005 |
| EAN / Barcode | 7422242891810 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

