Hendi Wokpan | Rvs | Ronde Bodem | Incl. Deksel | ø360x180(h)mm
€99,95
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Wokpan | Rvs | Ronde Bodem | Incl. Deksel | ø360x180(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€99,95 excl. btw
€120,94 incl. btw
Of €40,31 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 239773 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS wok HENDI is speciaal geschikt voor de HENDI inductiewokplaat (artikelnr. HEN-239766), maar kan uiteraard ook i.c.m. andere fornuizen en kookplaten worden gebruikt.
De wok is uitgevoerd met stevige RVS steel met athermische softgrip en wordt geleverd met bijpassend deksel.
Let op, productafbeeldingen met bijpassende inductiewokplaat zijn ter illustratie. Dit betreft alleen de wok.
Bestel de HENDI Wokpan | RVS | Ronde Bodem | Incl. Deksel | Ø360x180(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De wok is uitgevoerd met stevige RVS steel met athermische softgrip en wordt geleverd met bijpassend deksel.
Let op, productafbeeldingen met bijpassende inductiewokplaat zijn ter illustratie. Dit betreft alleen de wok.
Specificaties
| Uitvoering | Ronde bodem |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 2,68 kg |
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 360 mm |
| Hoogte | 180 mm |
Bestel de HENDI Wokpan | RVS | Ronde Bodem | Incl. Deksel | Ø360x180(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 239773 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Wokpan W510f
-15% KORTING
Emga
Wok ø36cm
-15% KORTING
Emga
Wok ø24cm
-15% KORTING
Emga
Wok ø35cm
-15% KORTING
Emga


