Hendi Wildschaar | Rvs | Zwart | Lengte 240mm
€19,49
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Wildschaar | Rvs | Zwart | Lengte 240mm
OP VOORRAAD
€19,49 excl. btw
€23,58 incl. btw
Of €7,86 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 856314 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze wildschaar HENDI is vlijmscherp en biedt een comfortabele grip, perfect voor het knippen botten gevogelte en wild. De robuuste schaar heeft softgrip handgrepen en de messen zijn gemaakt gehard RVS, daardoor blijft deze schaar langdurig scherp, ideaal voor dagelijks professioneel gebruik.
Bestel de HENDI Wildschaar | RVS | Zwart | Lengte 240mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Wildschaar |
|---|---|
| Lemmet | RVS |
| Lemmetlengte | 115 mm |
| Heft | Kunststof (polypropyleen) |
| Heftlengte | 125 mm |
| Kleur(en) | Zwart |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 240 mm |
Bestel de HENDI Wildschaar | RVS | Zwart | Lengte 240mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 856314 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
