Hendi Wild-/gevogelteschaar | Rvs/aluminium | Demonteerbaar | Lengte 260mm
€20,89
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Wild-/gevogelteschaar | Rvs/aluminium | Demonteerbaar | Lengte 260mm
OP VOORRAAD
€20,89 excl. btw
€25,28 incl. btw
Of €8,43 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 856420 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI demonteerbare wild- en gevogelteschaar biedt krachtige en nauwkeurige snijprestaties en is speciaal ontworpen voor professioneel gebruik in keukens en slagerijen. Dankzij het demonteerbare ontwerp is de schaar eenvoudig schoon te maken en te onderhouden, wat bijdraagt aan optimale hygiëne.
De schaar is geschikt voor een breed scala aan vlees- en gevogeltesoorten en kan moeiteloos door botten snijden. De constructie combineert hoogwaardig RVS met aluminium voor duurzaamheid en betrouwbaarheid.
Bestel de HENDI Wild-/Gevogelteschaar | RVS/Aluminium | Demonteerbaar | Lengte 260mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De schaar is geschikt voor een breed scala aan vlees- en gevogeltesoorten en kan moeiteloos door botten snijden. De constructie combineert hoogwaardig RVS met aluminium voor duurzaamheid en betrouwbaarheid.
Specificaties
| Type | Wild-/gevogelteschaar |
|---|---|
| Lemmet | RVS |
| Lemmetlengte | 130 mm |
| Heft | Aluminium |
| Heftlengte | 130 mm |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 260 mm |
Bestel de HENDI Wild-/Gevogelteschaar | RVS/Aluminium | Demonteerbaar | Lengte 260mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 856420 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


