Hendi Keukenschaar | Rvs | Zwart | Lengte 225mm
€19,49
€16,57
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Keukenschaar | Rvs | Zwart | Lengte 225mm
OP VOORRAAD
€19,49
U bespaart €2,92 (15%)
€16,57 excl. btw
€20,05 incl. btw
Of €6,68 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 856284 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze keukenschaar HENDI is vlijmscherp en gekarteld, biedt een comfortabele grip, perfect voor diverse werkzaamheden in de keuken. De robuuste schaar heeft softgrip handgrepen en extra gekartelde randen in de handgreep voor het verwijderen flessendoppen. De messen zijn gemaakt gehard RVS, daardoor blijft deze schaar langdurig scherp, ideaal voor dagelijks professioneel gebruik. Bovendien kan de schaar in twee delen uit elkaar worden gehaald voor eenvoudige reiniging.
Bestel de HENDI Keukenschaar | RVS | Zwart | Lengte 225mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Keukenschaar |
|---|---|
| Lemmet | RVS |
| Lemmetlengte | 115 mm |
| Heft | Kunststof (polypropyleen) |
| Heftlengte | 110 mm |
| Kleur(en) | Zwart |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 225 mm |
Bestel de HENDI Keukenschaar | RVS | Zwart | Lengte 225mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 856284 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
