Hendi Keukenschaar | Rvs | Zwart | Lengte 252mm
€7,19
€6,11
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Keukenschaar | Rvs | Zwart | Lengte 252mm
OP VOORRAAD
€7,19
U bespaart €1,08 (15%)
€6,11 excl. btw
€7,39 incl. btw
Of €2,46 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 782590 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI keukenschaar combineert duurzaamheid met dagelijks gemak. De schaar heeft 2 bladen hoogwaardig RVS, 1 glad en 1 gekarteld, die zorgen voor precieze en gecontroleerde snedes kruiden tot gevogelte. Extra gekartelde randen maken het mogelijk noten te kraken. De symmetrische handgreep polypropyleen biedt comfort voor zowel links- als rechtshandige gebruikers en de schaar is vaatwasmachinebestendig voor eenvoudig onderhoud.
Bestel de HENDI Keukenschaar | RVS | Zwart | Lengte 252mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Keukenschaar |
|---|---|
| Lemmet | RVS |
| Lemmetlengte | 145 mm |
| Heft | Kunststof (polypropyleen) |
| Heftlengte | 107 mm |
| Kleur(en) | Zwart |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 252 mm |
Bestel de HENDI Keukenschaar | RVS | Zwart | Lengte 252mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 782590 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

