Hendi Waarschuwingsbord | Kunststof | "pas Op!" (nl/pl/de/en/ro) | 460x300x615(h)mm
€16,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Waarschuwingsbord | Kunststof | "pas Op!" (nl/pl/de/en/ro) | 460x300x615(h)mm
OP VOORRAAD
€16,69 excl. btw
€20,19 incl. btw
Of €6,73 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 663950 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit HENDI waarschuwingsbord voor natte vloer is ontworpen om de veiligheid in professionele keukens, horecagelegenheden en andere drukbezochte ruimtes te waarborgen. Het bord is vervaardigd uit geel polypropyleen en voorzien een duidelijk waarschuwingssymbool en tekst in 5 talen: Nederlands, Pools, Duits, Engels en Roemeens. Met een hoogte 615 mm, een breedte 460 mm en een diepte 300 mm is het bord goed zichtbaar en gemakkelijk te plaatsen. Het lichtgewicht ontwerp maakt het eenvoudig te verplaatsen en op te bergen.
Bestel de HENDI Waarschuwingsbord | Kunststof | "Pas op!" (NL/PL/DE/EN/RO) | 460x300x615(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | Kunststof (polypropyleen) |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Geel |
| Gewicht | 0,61 kg |
| Breedte | 460 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Hoogte | 615 mm |
Bestel de HENDI Waarschuwingsbord | Kunststof | "Pas op!" (NL/PL/DE/EN/RO) | 460x300x615(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 663950 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
