Arktic by Hendi Vrieswerkbank | Kitchenline | 390l | 3 Deuren | -17°c/-22°c | Geforceerd | 0.55kw | Achteropstand | 1800x600x850/890(h)mm
€1.850,00
€1.387,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Vrieswerkbank | Kitchenline | 390l | 3 Deuren | -17°c/-22°c | Geforceerd | 0.55kw | Achteropstand | 1800x600x850/890(h)mm | 0.55kW | 1400x480x580(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.850,00
U bespaart €462,50 (25%)
€1.387,50 excl. btw
€1.678,88 incl. btw
Of €559,63 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 233399 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele vrieswerkbank uit de KitchenLine-serie Arktic by HENDI is volledig uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS. De zelfsluitende deuren zijn voorzien brede strak weggewerkte handgrepen, met kunststof afwerking voor comfortabel openen en sluiten zonder scherpe randen.
Krachtige KoelingDe vrieswerkbank is voorzien krachtige geforceerde koeling met temperatuurbereik -17°C/-22°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Daarnaast heeft het apparaat dikke isolatie 50 mm polyurethaanschuim en is de vrieswerkbank ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Efficiënt & VerantwoordBovendien is het apparaat voorzien energielabel C, zodat je zeker weet dat je een relatief zuinige koeling hebt, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe onderzijde is voorzien verstelbare RVS poten, voor stabiele plaatsing, en het apparaat wordt stekkerklaar geleverd met 1 verstelbaar rooster per deur. Bovendien zorgt de 40 mm hoge achteropstand dat er geen producten, resten of gereedschap achter de vrieswerkbank kunnen vallen, voor optimaal gebruiksgemak en een extra hygiënische werkomgeving!
Bestel de Arktic by HENDI Vrieswerkbank | KitchenLine | 390L | 3 Deuren | -17°C/-22°C | Geforceerd | 0.55kW | Achteropstand | 1800x600x850/890(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe vrieswerkbank is voorzien krachtige geforceerde koeling met temperatuurbereik -17°C/-22°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Daarnaast heeft het apparaat dikke isolatie 50 mm polyurethaanschuim en is de vrieswerkbank ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Efficiënt & VerantwoordBovendien is het apparaat voorzien energielabel C, zodat je zeker weet dat je een relatief zuinige koeling hebt, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe onderzijde is voorzien verstelbare RVS poten, voor stabiele plaatsing, en het apparaat wordt stekkerklaar geleverd met 1 verstelbaar rooster per deur. Bovendien zorgt de 40 mm hoge achteropstand dat er geen producten, resten of gereedschap achter de vrieswerkbank kunnen vallen, voor optimaal gebruiksgemak en een extra hygiënische werkomgeving!
Specificaties
| Serie | Arktic by HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Bruto inhoud | 390 liter |
| Binnenafmetingen | B 1400 x D 480 x H 580 mm |
| Deur(en) | 3 |
| Lade(n) | Nee |
| Zelfsluitend (deuren/laden) | Ja |
| Achteropstand | Ja |
| Temperatuurbereik | -17°C / -22°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 50 mm (polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | 3 |
| Roosterformaat | B 390 x D 428 mm |
| Binnenverlichting | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 5,48 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 2000 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,55 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 106 kg |
| Breedte | 1800 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 / 890 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Vrieswerkbank | KitchenLine | 390L | 3 Deuren | -17°C/-22°C | Geforceerd | 0.55kW | Achteropstand | 1800x600x850/890(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 233399 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


