Exquisit Vrieskast | Laag Model | 202l | Wit | -18°c | Statisch | 600x620x1450(h)mm
€739,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Exquisit Vrieskast | Laag Model | 202l | Wit | -18°c | Statisch | 600x620x1450(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€739,00 excl. btw
€894,19 incl. btw
Of €298,06 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Exquisit |
| Artikelnummer: | GS245-H-280EI |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Exquisit GS245 is een ruime vriezer met een netto inhoud maar liefst 202 liter en heeft een gesloten deur maar daarachter 6 transparante vriesladen waarin het gemakkelijk is om producten terug te vinden. De vriezer is eenvoudig te bedienen dankzij de draaiknop bovenaan de vriezer met 7 verschillende standen tot een minimumtemperatuur -18°C. Daarnaast is de vrieskast voorzien statische koeling met handmatige ontdooiing en maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a!
Bestel de Exquisit Vrieskast | Laag Model | 202L | Wit | -18°C | Statisch | 600x620x1450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Exquisit GS245-H-280EW |
|---|---|
| Bruto inhoud | 202 liter |
| Materiaal | Gelakt staal (extern), kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Temperatuurbereik | -18°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | N-ST |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 38°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Invriescapaciteit | 12 kg/24 uur |
| Bewaartijd (storing/stroomuitval) | 20 uur |
| Bediening | Analoog |
| Niveaus | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Nee |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | E |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,55 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 201 kWh |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 53 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 620 mm |
| Hoogte | 1450 mm |
Bestel de Exquisit Vrieskast | Laag Model | 202L | Wit | -18°C | Statisch | 600x620x1450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Exquisit |
|---|---|
| Artikelnummer | GS245-H-280EI |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


