Naomi Grills Pita-oven | Waterverdampingssysteem | 16.2kw | 6 Infrarood Gasbranders | 1290x430x600(h)mm
€1.950,00
€1.560,00
excl. btw
-20%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Naomi Grills Pita-oven | Waterverdampingssysteem | 16.2kw | 6 Infrarood Gasbranders | 1290x430x600(h)mm | 10.80kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.950,00
U bespaart €390,00 (20%)
€1.560,00 excl. btw
€1.887,60 incl. btw
Of €629,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Naomi-Grills |
| Artikelnummer: | PGB6 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Pita-Oven met waterverdampingssysteem
6 infrarood gasbranders
Max. nominale belasting 10.80 kW/h
Afmetingen 960x430x600(h)mm
Afmetingen roosters 620x340mm
Gewicht 53kg
Bestel de Naomi Grills Pita-Oven | Waterverdampingssysteem | 16.2kW | 6 Infrarood Gasbranders | 1290x430x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
6 infrarood gasbranders
Max. nominale belasting 10.80 kW/h
Afmetingen 960x430x600(h)mm
Afmetingen roosters 620x340mm
Gewicht 53kg
Specificaties
| Breedte | 1290mm |
|---|---|
| Diepte | 430mm |
| Hoogte | 600mm |
| kW/H | 16.20k |
| Gewicht | 65kg |
Bestel de Naomi Grills Pita-Oven | Waterverdampingssysteem | 16.2kW | 6 Infrarood Gasbranders | 1290x430x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Naomi-Grills |
|---|---|
| Artikelnummer | PGB6 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

