Combisteel Pitaoven | Gas | 8 Branders (8x 1.95kw) | Verstelbare Hoogte | 1650x490x680(h)mm
€3.250,00
€2.437,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Pitaoven | Gas | 8 Branders (8x 1.95kw) | Verstelbare Hoogte | 1650x490x680(h)mm | 15.6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.250,00
U bespaart €812,50 (25%)
€2.437,50 excl. btw
€2.949,38 incl. btw
Of €983,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7049.0115 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze robuuste professionele pitaoven CombiSteel is volledig vervaardigd uit hoogwaardig RVS en ontworpen voor intensief gebruik in professionele keukens en heeft maar liefst 8 afzonderlijk bedienbare branders met ieder een vermogen 1,95 kW.
Optimale ControleDe geïntegreerde grillpan met watersysteem zorgt voor damp- en geurloos koken en voorkomt dat voedsel slinkt of uitdroogt. En dankzij het liftmechanisme de grillpan, met stevige handgrepen en vergrendelbare hoogte, kan de afstand tot het kookoppervlak eenvoudig worden ingesteld, waardoor optimale controle over de bereiding mogelijk is.
Veilig & HygiënischDe pitaoven is voorzien gaskleppen met een veiligheidssysteem dat het gas automatisch afsluit wanneer de branders (onbedoeld) uitgaan of worden uitgezet. En de bovenliggende kookplaten voorkomen dat oliën ontbranden, terwijl de afvoer vuil water het reinigen snel en eenvoudig maakt.
De pitaoven is standaard voorbereid voor aansluiting op aardgas, maar met het bijgesloten ombouwset is het mogelijk dit te laten aanpassen om het apparaat op propaangas te kunnen laten aansluiten.
Bestel de CombiSteel Pitaoven | Gas | 8 Branders (8x 1.95kW) | Verstelbare Hoogte | 1650x490x680(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimale ControleDe geïntegreerde grillpan met watersysteem zorgt voor damp- en geurloos koken en voorkomt dat voedsel slinkt of uitdroogt. En dankzij het liftmechanisme de grillpan, met stevige handgrepen en vergrendelbare hoogte, kan de afstand tot het kookoppervlak eenvoudig worden ingesteld, waardoor optimale controle over de bereiding mogelijk is.
Veilig & HygiënischDe pitaoven is voorzien gaskleppen met een veiligheidssysteem dat het gas automatisch afsluit wanneer de branders (onbedoeld) uitgaan of worden uitgezet. En de bovenliggende kookplaten voorkomen dat oliën ontbranden, terwijl de afvoer vuil water het reinigen snel en eenvoudig maakt.
De pitaoven is standaard voorbereid voor aansluiting op aardgas, maar met het bijgesloten ombouwset is het mogelijk dit te laten aanpassen om het apparaat op propaangas te kunnen laten aansluiten.
Specificaties
| Verhitting | Aardgas |
|---|---|
| Formaat bakoppervlak | 1280 x 350 mm |
| Hoogte verstelbaar | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Bijgesloten | Ombouwset propaangas |
| Vermogen | 15,6 kW (8x 1,95 kW) |
| Gewicht | 80 kg |
| Breedte | 1650 mm |
| Diepte | 490 mm |
| Hoogte | 680 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Pitaoven | Gas | 8 Branders (8x 1.95kW) | Verstelbare Hoogte | 1650x490x680(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7049.0115 |
| EAN / Barcode | 7422243010005 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

