Buffalo Vlees-/gehaktmolen | Mes N°22 | 250kg/u | Incl. 2 Roosters (ø6/8mm) | 0.74kw (230v) | 430x270x520(h)mm
€636,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Vlees-/gehaktmolen | Mes N°22 | 250kg/u | Incl. 2 Roosters (ø6/8mm) | 0.74kw (230v) | 430x270x520(h)mm | 0.74kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€636,00 excl. btw
€769,56 incl. btw
Of €256,52 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | CH134 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze zware kwaliteit Buffalo vlees-/gehaktmolen maakt het mogelijk veilig en snel tot wel 250 kg vlees per uur te hakken, malen en verwerken. De vleesmolen is speciaal ontworpen voor commercieel gebruik, met een RVS trechter, precisie tandwielaandrijving en energiezuinige, geventileerde motor.
De handige omkeerfunctie is ideaal voor het malen bijzonder grof of vet vlees en met de bijgesloten roosters met perforatie 6 mm en 8 mm kies je eenvoudig de gewenste grootte. Voor extra veelzijdigheid wordt de vleesmolen geleverd met drie worstvulmondstukken en een adapter - ideaal voor het maken authentieke slagersworsten.
Het apparaat is uitgevoerd met robuuste gegoten aluminium behuizing en mes, roosters en aanvoerbak in hoogwaardig RVS. Daarnaast zorgt de bediening met waterdichte afdekking, antislipvoetjes, overbeladingsbeveiliging voor veilig en comfortabel gebruik en wordt het apparaat stekkerklaar geleverd inclusief kunststof duwer!
Bestel de Buffalo Vlees-/Gehaktmolen | Mes N°22 | 250kg/u | Incl. 2 Roosters (Ø6/8mm) | 0.74kW (230V) | 430x270x520(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De handige omkeerfunctie is ideaal voor het malen bijzonder grof of vet vlees en met de bijgesloten roosters met perforatie 6 mm en 8 mm kies je eenvoudig de gewenste grootte. Voor extra veelzijdigheid wordt de vleesmolen geleverd met drie worstvulmondstukken en een adapter - ideaal voor het maken authentieke slagersworsten.
Het apparaat is uitgevoerd met robuuste gegoten aluminium behuizing en mes, roosters en aanvoerbak in hoogwaardig RVS. Daarnaast zorgt de bediening met waterdichte afdekking, antislipvoetjes, overbeladingsbeveiliging voor veilig en comfortabel gebruik en wordt het apparaat stekkerklaar geleverd inclusief kunststof duwer!
Specificaties
| Productiecapaciteit | Max. 250 kg / uur |
|---|---|
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Aluminium / RVS |
| Bijgesloten | 2 roosters (Ø 6 mm + Ø 8 mm) |
| Vermogen | 0,74 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 23,8 kg |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 270 mm |
| Hoogte | 520 mm |
Bestel de Buffalo Vlees-/Gehaktmolen | Mes N°22 | 250kg/u | Incl. 2 Roosters (Ø6/8mm) | 0.74kW (230V) | 430x270x520(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | CH134 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


