Buffalo Vlees-/gehaktmolen | Mes N°12 (ø120mm) | Verwijderbare Kop | 0.55kw (230v) | Incl. Roosters (ø6/8mm) | 245x400x520(h)mm
€503,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Vlees-/gehaktmolen | Mes N°12 (ø120mm) | Verwijderbare Kop | 0.55kw (230v) | Incl. Roosters (ø6/8mm) | 245x400x520(h)mm | 0.55kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€503,00 excl. btw
€608,63 incl. btw
Of €202,88 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | CH133 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Hak, maal en verwerk tot 130 kg vlees per uur met deze Buffalo vlees/-gehaktmolen - een krachtige en betrouwbare oplossing voor drukke professionele keukens.
Ontworpen om vleesmaling snel en eenvoudig te maken, beschikt de molen over sterke RVS messen en standaard maat 12 platen, allemaal aangedreven door de krachtige motor. De Buffalo vleesmolen heeft ook een handige omkeerfunctie, waarmee je verstoppingen of blokkades eenvoudig kunt verhelpen. En er is een handige worststopper bijgevoegd - wat de flexibiliteit de machine verder vergroot.
Als je klaar bent met malen, is het hele maalmechanisme bovendien gemakkelijk te demonteren voor praktische en hygiënische reiniging!
Bestel de Buffalo Vlees-/Gehaktmolen | Mes N°12 (Ø120mm) | Verwijderbare Kop | 0.55kW (230V) | Incl. Roosters (Ø6/8mm) | 245x400x520(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Ontworpen om vleesmaling snel en eenvoudig te maken, beschikt de molen over sterke RVS messen en standaard maat 12 platen, allemaal aangedreven door de krachtige motor. De Buffalo vleesmolen heeft ook een handige omkeerfunctie, waarmee je verstoppingen of blokkades eenvoudig kunt verhelpen. En er is een handige worststopper bijgevoegd - wat de flexibiliteit de machine verder vergroot.
Als je klaar bent met malen, is het hele maalmechanisme bovendien gemakkelijk te demonteren voor praktische en hygiënische reiniging!
Specificaties
| Mes-/raspformaat | Mes N°12 (Ø 120 mm) |
|---|---|
| Verwijderbare kop | Ja |
| Gekoelde kop | Nee |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Aluminium, RVS |
| Bijgesloten | 2 roosters (Ø 6 mm, Ø 8 mm) |
| Vermogen | 0,55 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 20,2 kg |
| Breedte | 245 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 520 mm |
Bestel de Buffalo Vlees-/Gehaktmolen | Mes N°12 (Ø120mm) | Verwijderbare Kop | 0.55kW (230V) | Incl. Roosters (Ø6/8mm) | 245x400x520(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | CH133 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


