Bolero Inklapbare Tafel | Staal | Grijs | In-/outdoor | 700x700x710(h)mm
€146,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Inklapbare Tafel | Staal | Grijs | In-/outdoor | 700x700x710(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€146,99 excl. btw
€177,86 incl. btw
Of €59,29 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | CS730 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Simpel, stijlvol en sterk. Deze Bolero tafel is ideaal voor iedere drukke en stijlbewuste onderneming. Het gepoedercoate stalen design maakt ze ideaal voor zowel binnen als buiten omdat het beschermt tegen aantasting door roest en zonlicht.Opvouwbaar om makkelijk op te slaan, maar sterk genoeg voor dagelijks gebruik in de drukste omgevingen. Combineer met de bijpassende stoelen GAS-CS727 (apart verkrijgbaar) voor een complete meubelset.
We raden aan de tafel extreme weersomstandigheden op te bergen om de levensduur te verlengen. Het onderhoud is eenvoudig: reinig de tafel met een mild reinigingsmiddel en water om vuil en vlekken te verwijderen, en vermijd het gebruik bijtende schoonmaakmiddelen. Zo blijft de tafel in topstaat voor langdurig gebruik en gemak!
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | Staal | Grijs | In-/Outdoor | 700x700x710(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
We raden aan de tafel extreme weersomstandigheden op te bergen om de levensduur te verlengen. Het onderhoud is eenvoudig: reinig de tafel met een mild reinigingsmiddel en water om vuil en vlekken te verwijderen, en vermijd het gebruik bijtende schoonmaakmiddelen. Zo blijft de tafel in topstaat voor langdurig gebruik en gemak!
Specificaties
| Materiaal | Staal (poedercoating) |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Grijs |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | 700 x 700 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Constructie | Zelfmontage |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 9,8 kg |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 710 mm |
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | Staal | Grijs | In-/Outdoor | 700x700x710(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | CS730 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


