Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | 860x860x740(h)mm
€59,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | 860x860x740(h)mm
OP VOORRAAD
€59,99 excl. btw
€72,59 incl. btw
Of €24,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | Y807 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Zeer stevige en praktische klaptafel Bolero, met een HDPE blad en stalen frame. De tafel is perfect voor gebruik op een terras of biergarten. Dankzij het inklapbare ontwerp is hij eenvoudig op te bergen en kun je hem er snel pakken om de capaciteit jouw buitenruimtes uit te breiden.Het HDPE en staal zijn roest-, corrosie- en slijtagebestendig, waardoor de tafel alle weerstomstandigheden kan doorstaan.
Bestel de Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/Staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | 860x860x740(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal blad | Kunststof (HDPE) |
|---|---|
| Materiaal poten | Staal |
| Kleur / afwerking blad | Wit |
| Kleur / afwerking poten | Grijs |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | 860 x 860 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 12 kg |
| Breedte | 860 mm |
| Diepte | 860 mm |
| Hoogte | 740 mm |
Bestel de Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/Staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | 860x860x740(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | Y807 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


