Hendi Verwarmingselement | Chafing Dishes (brandpasta Alternatief) | 0.5kw (230v) | ø130x100(h)mm
€52,50
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Verwarmingselement | Chafing Dishes (brandpasta Alternatief) | 0.5kw (230v) | ø130x100(h)mm | 0.5kW
OP VOORRAAD
€52,50 excl. btw
€63,53 incl. btw
Of €21,18 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 809600 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit verwarmingselement is speciaal bedoeld voor chafing dishes als alternatief op de houders met brandpasta. Het element is geschikt voor elke chafing dish met vlakke bodem waarbij anders brandpasta wordt gebruikt voor het verwarmen.
Voor optimaal gebruiksgemak heeft het element een handig oprolsysteem voor het snoer en een veer die zorgt dat het geschikt is om onder chafing dishes verschillende hoogten te worden geplaatst.
Bestel de HENDI Verwarmingselement | Chafing Dishes (Brandpasta Alternatief) | 0.5kW (230V) | Ø130x100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Voor optimaal gebruiksgemak heeft het element een handig oprolsysteem voor het snoer en een veer die zorgt dat het geschikt is om onder chafing dishes verschillende hoogten te worden geplaatst.
Specificaties
| Aansluitwaarde | 0,5 kW |
|---|---|
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 1,23 kg |
| Breedte | Ø 130 mm |
| Hoogte | 100 mm |
Bestel de HENDI Verwarmingselement | Chafing Dishes (Brandpasta Alternatief) | 0.5kW (230V) | Ø130x100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 809600 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

