Caterchef Verwarmingselement | 500w | 296x200x22(h)mm
€59,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Verwarmingselement | 500w | 296x200x22(h)mm | 301x198x20(h)mm | Aluminium
OP VOORRAAD
€59,00 excl. btw
€71,39 incl. btw
Of €23,80 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 115115 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Universeel, thermostatisch regelbaar
Bediening: Manueel
Thermostaat: Manuele bediening
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Vermogen: elektrisch: 500W
Gewicht netto: 0,5 kg
Materiaal: Aluminium
Afmeting: 301x198x20(h)mm
Bestel de CaterChef Verwarmingselement | 500W | 296x200x22(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bediening: Manueel
Thermostaat: Manuele bediening
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Vermogen: elektrisch: 500W
Gewicht netto: 0,5 kg
Materiaal: Aluminium
Afmeting: 301x198x20(h)mm
Specificaties
| Breedte | 296mm |
|---|---|
| Diepte | 200mm |
| Hoogte | 22mm |
| Voltage | 230V |
| Watt | 500W |
| Gewicht | 0.5kg |
Bestel de CaterChef Verwarmingselement | 500W | 296x200x22(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 115115 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
