Olympia Standaard | Inductieverwarming Chafing Dishes (1/1 Gn) | Rvs | 550x415x152(h)mm
€116,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Olympia Standaard | Inductieverwarming Chafing Dishes (1/1 Gn) | Rvs | 550x415x152(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€116,99 excl. btw
€141,56 incl. btw
Of €47,19 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Olympia |
| Artikelnummer: | FT039 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS standaard is voor chafing dishes die geschikt zijn voor inductie en kan eenvoudig worden gecombineerd met de precies passende inductiekookplaat Buffalo (artikelnr. GAS-FD059).
Let op, de productafbeelding met inductiekookplaat is ter illustratie; deze is los verkrijgbaar.
Bestel de Olympia Standaard | Inductieverwarming Chafing Dishes (1/1 GN) | RVS | 550x415x152(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, de productafbeelding met inductiekookplaat is ter illustratie; deze is los verkrijgbaar.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Gewicht | 3,16 kg |
| Breedte | 550 mm |
| Diepte | 415 mm |
| Hoogte | 152 mm |
Bestel de Olympia Standaard | Inductieverwarming Chafing Dishes (1/1 GN) | RVS | 550x415x152(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Olympia |
|---|---|
| Artikelnummer | FT039 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

