Hendi Verwarmingselement | Chafing Dishes | 0.38kw (230v) | 300x200x19(h)mm
€64,50
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Verwarmingselement | Chafing Dishes | 0.38kw (230v) | 300x200x19(h)mm | 0.38kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€64,50 excl. btw
€78,05 incl. btw
Of €26,02 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 809709 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit HENDI verwarmingselement voor chafing dishes is het perfecte alternatief voor de traditionele verhitting met brandpasta. De verwarming is elektrisch, wat garandeert dat de gerechten op een stabiele serveertemperatuur worden gehouden. Dit alles maakt de verwarming veiliger, effectiever en gebruiksvriendelijker.
Het verwarmingselement heeft een vaste temperatuur, speciaal bedoeld voor verwarmen en niet voor koken. Het element is geschikt voor de HENDI BUFFET SUPREME rolltop chafing dish (artikelnr. HEN-470206), maar is daarnaast ook geschikt voor andere chafing dishes in 1/1 GN-formaat waarbij de waterpan is voorzien de benodigde bouten (op de juiste plaats) voor plaatsing dit verwarmingselement.
Bestel de HENDI Verwarmingselement | Chafing Dishes | 0.38kW (230V) | 300x200x19(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het verwarmingselement heeft een vaste temperatuur, speciaal bedoeld voor verwarmen en niet voor koken. Het element is geschikt voor de HENDI BUFFET SUPREME rolltop chafing dish (artikelnr. HEN-470206), maar is daarnaast ook geschikt voor andere chafing dishes in 1/1 GN-formaat waarbij de waterpan is voorzien de benodigde bouten (op de juiste plaats) voor plaatsing dit verwarmingselement.
Specificaties
| Aansluitwaarde | 0,38 kW |
|---|---|
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 1,13 kg |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 19 mm |
Bestel de HENDI Verwarmingselement | Chafing Dishes | 0.38kW (230V) | 300x200x19(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 809709 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

