Bolero Tafelblad | Houtlook (eiken) | Indoor | Voorgeboord | 700x700x27(h)mm
€95,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Tafelblad | Houtlook (eiken) | Indoor | Voorgeboord | 700x700x27(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€95,99 excl. btw
€116,15 incl. btw
Of €38,72 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | CY951 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit tafelblad Bolero in eiken houtlook geeft elke ruimte een warme en natuurlijke uitstraling en doet denken aan een ontspannen dag aan het strand. De lichte, bewerkte afwerking zorgt voor een opvallende maar subtiele look die perfect past binnen een moderne dinerervaring, zonder dat dit een grote investering vraagt.
Het tafelblad is opgebouwd uit MDF, een geperste houtvezelplaat die zorgt voor een stevige en stabiele basis, met eikenfineer voor een natuurlijke houtlook. Deze combinatie maakt het blad geschikt voor intensief gebruik in de horeca. Dankzij het gladde oppervlak is het blad eenvoudig schoon te maken, waardoor onderhoud minimaal blijft en vervangingskosten worden beperkt.
De onderzijde het tafelblad is voorgeboord, zodat het eenvoudig te combineren is met een Bolero tafelpoot. Hierdoor kun je gemakkelijk een eigen stijl creëren, een volledig houten combinatie tot een moderne uitvoering met metalen onderstel. Het tafelblad is hitte- en waterbestendig, geschikt voor binnengebruik en wordt vlak verpakt geleverd voor eenvoudige handling en montage.
Let op, afbeeldingen met tafelonderstel zijn ter illustratie; tafelonderstellen zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de Bolero Tafelblad | Houtlook (Eiken) | Indoor | Voorgeboord | 700x700x27(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het tafelblad is opgebouwd uit MDF, een geperste houtvezelplaat die zorgt voor een stevige en stabiele basis, met eikenfineer voor een natuurlijke houtlook. Deze combinatie maakt het blad geschikt voor intensief gebruik in de horeca. Dankzij het gladde oppervlak is het blad eenvoudig schoon te maken, waardoor onderhoud minimaal blijft en vervangingskosten worden beperkt.
De onderzijde het tafelblad is voorgeboord, zodat het eenvoudig te combineren is met een Bolero tafelpoot. Hierdoor kun je gemakkelijk een eigen stijl creëren, een volledig houten combinatie tot een moderne uitvoering met metalen onderstel. Het tafelblad is hitte- en waterbestendig, geschikt voor binnengebruik en wordt vlak verpakt geleverd voor eenvoudige handling en montage.
Let op, afbeeldingen met tafelonderstel zijn ter illustratie; tafelonderstellen zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Materiaal | MDF |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Houtlook (Eiken) |
| Afmetingen | B 700 x D 700 mm |
| Vochtbestendig | Ja |
| Hittebestendig | Ja |
| Toepassing | Binnen |
| Voorgeboord | Ja |
| Bladdikte | 27 mm |
| Gewicht | 9,29 kg |
Bestel de Bolero Tafelblad | Houtlook (Eiken) | Indoor | Voorgeboord | 700x700x27(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | CY951 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


