Bolero Tafelblad | Houtfineer (essen) | Indoor | Voorgeboord | 700x700mm
€121,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Tafelblad | Houtfineer (essen) | Indoor | Voorgeboord | 700x700mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€121,99 excl. btw
€147,61 incl. btw
Of €49,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | DY737 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Een rustiek, trendy houten tafelblad als deze is een aanwinst voor ieder modieus restaurant. Door de constructie rubberwood is dit tafelblad Bolero een ideale decoratieve en praktische toevoeging aan allerlei soorten horecaomgevingen.
Door het natuurlijke houten materiaal zijn deze tafelbladen eenvoudig schoon te maken en bijzonder sterk. Naast de esthetische waarde het essenfineer, helpt deze laag ook om het rubberwood te beschermen tegen aantasting door vloeistoffen of hitte.
De tafelbladen worden voorgeboord geleverd en zijn eenvoudig zelf te monteren op de Bolero tafelpoten en tafelonderstellen; eenvoudiger wordt het niet!
Let op, afbeeldingen met tafelonderstel zijn ter illustratie; tafelonderstellen zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de Bolero Tafelblad | Houtfineer (Essen) | Indoor | Voorgeboord | 700x700mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Door het natuurlijke houten materiaal zijn deze tafelbladen eenvoudig schoon te maken en bijzonder sterk. Naast de esthetische waarde het essenfineer, helpt deze laag ook om het rubberwood te beschermen tegen aantasting door vloeistoffen of hitte.
De tafelbladen worden voorgeboord geleverd en zijn eenvoudig zelf te monteren op de Bolero tafelpoten en tafelonderstellen; eenvoudiger wordt het niet!
Let op, afbeeldingen met tafelonderstel zijn ter illustratie; tafelonderstellen zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Materiaal | Rubberwood (fineer) |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Essenfineer |
| Afmetingen | 700 x 700 mm |
| Vochtbestendig | Ja |
| Hittebestendig | Ja |
| Toepassing | Binnen |
| Voorgeboord | Ja |
| Bladdikte | 25 mm |
| Gewicht | 9,29 kg |
Bestel de Bolero Tafelblad | Houtfineer (Essen) | Indoor | Voorgeboord | 700x700mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | DY737 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


