Buffalo Staafmixer | Variabele Snelheid | Cap. 60l | 0.5kw | 708(h)mm
€263,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Staafmixer | Variabele Snelheid | Cap. 60l | 0.5kw | 708(h)mm | 0.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€263,00 excl. btw
€318,23 incl. btw
Of €106,08 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | FS440 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De krachtige en betrouwbare staafmixer met variabel toerental Buffalo is de perfecte keuze voor de professionele keuken. Met een grote capaciteit tot 60 liter is de staafmixer ideaal om snel grote hoeveelheden voedsel te bereiden.
Met de variabele snelheidsinstellingen de krachtige motor (500 W) kan de snelheid tijdens het werk nauwkeurig worden geregeld, zodat voor diverse soorten ingrediënten en bereidingen een optimaal resultaat kan worden bereikt.
Bediening en onderhoud kunnen niet eenvoudiger. De bedieningselementen in combinatie met de ergonomische handgreep maken dagelijks werk comfortabel en stressvrij. En de mengstaaf is gemakkelijk te verwijderen voor een probleemloze reiniging.
Bestel de Buffalo Staafmixer | Variabele Snelheid | Cap. 60L | 0.5kW | 708(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Met de variabele snelheidsinstellingen de krachtige motor (500 W) kan de snelheid tijdens het werk nauwkeurig worden geregeld, zodat voor diverse soorten ingrediënten en bereidingen een optimaal resultaat kan worden bereikt.
Bediening en onderhoud kunnen niet eenvoudiger. De bedieningselementen in combinatie met de ergonomische handgreep maken dagelijks werk comfortabel en stressvrij. En de mengstaaf is gemakkelijk te verwijderen voor een probleemloze reiniging.
Specificaties
| Uitvoering | Bedraad |
|---|---|
| Capaciteit | ≤ 60 liter |
| Snelheid/-heden | Instelbaar |
| Bediening | Analoog |
| Staaf-/gardelengte | 300 mm |
| Opzetstuk verwijderbaar | Ja |
| Materiaal | Kunststof (behuizing), RVS (schacht, mes) |
| Bijgesloten | Mixstaaf |
| Aansluitwaarde | 0,5 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 3,55 kg |
| Hoogte | 708 mm |
Bestel de Buffalo Staafmixer | Variabele Snelheid | Cap. 60L | 0.5kW | 708(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | FS440 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


