Emga Ovenschaal Geëmailleerd | Gn2/3 | 354x325x40(h)mm
€32,50
€27,63
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Ovenschaal Geëmailleerd | Gn2/3 | 354x325x40(h)mm | 354x325x40(h)mm | Geëmailleerd | GN 2/3
OP VOORRAAD
€32,50
U bespaart €4,88 (15%)
€27,63 excl. btw
€33,43 incl. btw
Of €11,14 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 316801 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Emga Ovenschaal Geëmailleerd | Gn2/3 | 354x325x40(h)mm van Emga is een professionele oplossing uit de categorie Ovenschalen. Dit product is vervaardigd uit geëmailleerd staal en met afmetingen van 354 x 325 x 40 mm (BxDxH). Voorzien van GN 2/3 compatibiliteit. Extra voordelen: LED-verlichting. wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Emga professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
Opslag maatvoering: 35,4x32,5 cm 2/3 GNGewicht netto: 1,09 kg
Materiaal: Plaatstaal
Bekleding: Geëmailleerd
Stapelbaar: Nee
Type GN: Standaard
Afmeting: 354x325x40(h)mm
Specificaties
| Breedte | 354mm |
|---|---|
| Diepte | 325mm |
| Hoogte | 40mm |
Bestel de EMGA Ovenschaal geëmailleerd | GN2/3 | 354x325x40(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 316801 |
| EAN / Barcode | 08712591039353 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


