Emga Ovenschaal Geëmailleerd | 1/1 GN | 530x325x40(h)mm
€37,00
€31,45
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Ovenschaal Geëmailleerd | 1/1 GN | 530x325x40(h)mm | 530x325x40(h)mm | Geëmailleerd | GN 1/1
OP VOORRAAD
€37,00
U bespaart €5,55 (15%)
€31,45 excl. btw
€38,05 incl. btw
Of €12,68 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 316804 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Emga Ovenschaal Geëmailleerd | 1/1 GN | 530x325x40(h)mm van Emga is een professionele oplossing uit de categorie Ovenschalen. Dit product is vervaardigd uit geëmailleerd staal en met afmetingen van 530 x 325 x 40 mm (BxDxH). Extra voordelen: LED-verlichting. wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Emga professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
Gewicht netto: 1,57 kg Materiaal: Plaatstaal
Bekleding: Geëmailleerd
Stapelbaar: Nee
Type GN: Standaard
Afmeting: 530x325x40(h)mm
Specificaties
| Breedte | 530mm |
|---|---|
| Diepte | 325mm |
| Hoogte | 40mm |
Bestel de EMGA Ovenschaal geëmailleerd | 1/1 GN | 530x325x40(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 316804 |
| EAN / Barcode | 08712591039384 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


