Hendi Staafmixer | Kitchenline | Regelbare Snelheid (4.000-16.000rpm) | Staaflengte 250mm | Cap. 20l | 0.35kw (230v) | ø100x666(h)mm
€192,50
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Staafmixer | Kitchenline | Regelbare Snelheid (4.000-16.000rpm) | Staaflengte 250mm | Cap. 20l | 0.35kw (230v) | ø100x666(h)mm | 0.35kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€192,50 excl. btw
€232,93 incl. btw
Of €77,64 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 221198 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze 350 staafmixer uit de KitchenLine HENDI met variabele snelheid en 250 mm staaf is een veelzijdig en krachtig stuk keukengereedschap voor elke chef-kok en biedt een soepele en handige bediening. De indrukwekkende functies waaronder de duurzame constructie, variabele snelheidsregeling en veiligheidsfuncties, maken het een betrouwbaar stuk gereedschap voor elke keuken.
Er zijn bovendien verschillende staven die afzonderlijk kunnen worden aangeschaft. Om het gebruiksgemak te vergroten zit er een veiligheidsknop op welke voorkomt dat het apparaat per ongeluk wordt geactiveerd, en een vergrendelknop maakt een continue werking nodig zonder een knop ingedrukt te houden.
Bestel de HENDI Staafmixer | KitchenLine | Regelbare Snelheid (4.000-16.000RPM) | Staaflengte 250mm | Cap. 20L | 0.35kW (230V) | Ø100x666(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Er zijn bovendien verschillende staven die afzonderlijk kunnen worden aangeschaft. Om het gebruiksgemak te vergroten zit er een veiligheidsknop op welke voorkomt dat het apparaat per ongeluk wordt geactiveerd, en een vergrendelknop maakt een continue werking nodig zonder een knop ingedrukt te houden.
Specificaties
| Serie | HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Uitvoering | Bedraad |
| Capaciteit | ≤ 20 liter |
| Snelheid/-heden | Instelbaar |
| Rotatiesnelheid | 4000 - 16000 RPM |
| Bediening | Analoog |
| Staaf-/gardelengte | 250 mm |
| Opzetstuk verwijderbaar | Ja |
| Materiaal | RVS, kunststof (glasvezel polyamide) |
| Bijgesloten | Mixstaaf |
| Geluidsniveau | 88 dB |
| Aansluitwaarde | 0,35 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 3,08 kg |
| Diameter | 100 mm |
| Hoogte | 666 mm |
Bestel de HENDI Staafmixer | KitchenLine | Regelbare Snelheid (4.000-16.000RPM) | Staaflengte 250mm | Cap. 20L | 0.35kW (230V) | Ø100x666(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 221198 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


