Hendi Staafmixer | Kitchenline | Incl. Garde | Regelbare Snelheid (2.500-15.000rpm) | Cap. 20l | 0.25kw (230v) | ø75x550(h)mm
€425,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Staafmixer | Kitchenline | Incl. Garde | Regelbare Snelheid (2.500-15.000rpm) | Cap. 20l | 0.25kw (230v) | ø75x550(h)mm | 0.25kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€425,00 excl. btw
€514,25 incl. btw
Of €171,42 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 224373 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele staafmixer uit de KitchenLine-serie HENDI is zeer geschikt voor gebruik in o.a. restaurants, hotelkeukens en ijssalons voor de bereiding bijvoorbeeld ijsmixen, groentesoepen, purees, sauzen, vullingen en nog veel meer.
De staafmixer heeft een behuizing met nylon versterkt polyamide, wat zorgt voor stevige en robuuste kwaliteit. Daarnaast zijn de mixerstaaf en het mes uitgevoerd in hoogwaardig RVS en wordt het apparaat geleverd inclusief garde-opzetstuk.
De staafmixer heeft een krachtige 250W-motor met instelbare snelheid 2.500 - 15.000 TPM, een praktische capaciteit tot 20 liter en is door de afneembare opzetstukken eenvoudig te reinigen!
Bestel de HENDI Staafmixer | KitchenLine | Incl. Garde | Regelbare Snelheid (2.500-15.000RPM) | Cap. 20L | 0.25kW (230V) | Ø75x550(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De staafmixer heeft een behuizing met nylon versterkt polyamide, wat zorgt voor stevige en robuuste kwaliteit. Daarnaast zijn de mixerstaaf en het mes uitgevoerd in hoogwaardig RVS en wordt het apparaat geleverd inclusief garde-opzetstuk.
De staafmixer heeft een krachtige 250W-motor met instelbare snelheid 2.500 - 15.000 TPM, een praktische capaciteit tot 20 liter en is door de afneembare opzetstukken eenvoudig te reinigen!
Specificaties
| Serie | HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Uitvoering | Bedraad |
| Capaciteit | ≤ 20 liter |
| Snelheid/-heden | Instelbaar |
| Rotatiesnelheid | ≤ 15.000 RPM |
| Bediening | Analoog |
| Staaf-/gardelengte | 250 mm |
| Opzetstuk verwijderbaar | Ja |
| Materiaal | Nylonversterkt polyamide (behuizing), RVS (schacht, mes) |
| Bijgesloten | Mixstaaf, garde |
| Aansluitwaarde | 0,25 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 1,93 kg |
| Diameter | 75 mm |
| Hoogte | 555 mm |
Bestel de HENDI Staafmixer | KitchenLine | Incl. Garde | Regelbare Snelheid (2.500-15.000RPM) | Cap. 20L | 0.25kW (230V) | Ø75x550(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 224373 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

