Hendi Staafmixer | Blend (design by Bronwasser) | 6 Snelheden (≤13.500rpm) | Cap. 8L | 0.25kw (230v) | 74x123x450(h)mm
€98,50
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Staafmixer | Blend (design by Bronwasser) | 6 Snelheden (≤13.500rpm) | Cap. 8L | 0.25kw (230v) | 74x123x450(h)mm | 0.25kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€98,50 excl. btw
€119,19 incl. btw
Of €39,73 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 222157 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze staafmixer uit de BLEND-serie HENDI is ontworpen voor échte koks door niemand minder dan Robert Bronwasser. Het apparaat is uitgevoerd met hoge kwaliteit ABS-kunststof behuizing, een stevige RVS mixerstaaf en een RVS kruisvormig mes met titanium coating.
De staafmixer heeft een krachtige 250W-motor (tot 13.500 TPM), 6 instelbare snelheden en LCD-display, voor eenvoudig instellen.
Bestel de HENDI Staafmixer | BLEND (Design by Bronwasser) | 6 Snelheden (≤13.500RPM) | Cap. 8L | 0.25kW (230V) | 74x123x450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De staafmixer heeft een krachtige 250W-motor (tot 13.500 TPM), 6 instelbare snelheden en LCD-display, voor eenvoudig instellen.
Specificaties
| Type | HENDI BLEND |
|---|---|
| Uitvoering | Bedraad |
| Capaciteit | 1 - 8 liter |
| Snelheid/-heden | 6 |
| Rotatiesnelheid | ≤ 13.500 RPM |
| Bediening | Digitaal |
| Opzetstuk verwijderbaar | Nee |
| Materiaal | ABS (behuizing), RVS (mixstaaf, mes) |
| Bijgesloten | Mixstaaf |
| Aansluitwaarde | 0,25 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 1,13 kg |
| Breedte | 74 mm |
| Diepte | 123 mm |
| Hoogte | 450 mm |
Bestel de HENDI Staafmixer | BLEND (Design by Bronwasser) | 6 Snelheden (≤13.500RPM) | Cap. 8L | 0.25kW (230V) | 74x123x450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 222157 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


