Qusinox Snijwerkbank | 700 Line | Rvs/polyethyleen | Kanteldeur + Laden (rechts) | Afvalgat | Achteropstand | 1000x700x900(h)mm
€1.140,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Qusinox Snijwerkbank | 700 Line | Rvs/polyethyleen | Kanteldeur + Laden (rechts) | Afvalgat | Achteropstand | 1000x700x900(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.140,00 excl. btw
€1.379,40 incl. btw
Of €459,80 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Qusinox |
| Artikelnummer: | 4014.0751-L |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze robuuste professionele snijwerkbank Qusinox heeft een diepte 700 mm en is uitgevoerd met dubbelwandige kanteldeur en een blok met 3 dubbelwandige laden. De extra stevige constructie is volledig uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS (AISI-430) met geborstelde gepolijste afwerking.
Polyethyleen WerkbladDe werkbank heeft een hoogwaardig polyethyleen werkblad, wat speciaal geschikt is om zonder problemen direct op te kunnen snijden, zonder in te leveren op hygiëne. Dit maakt de snijwerkbank onder andere ideaal voor gebruik in slagerijen of andere gelegenheden waar veel met vlees wordt gewerkt.
Praktische OntwerpDe snijwerkbank heeft een 40 mm dik polyethyleen snijwerkblad en een praktisch afvalverwerkingsgat in het werkoppervlak, precies boven de kanteldeur. Achter deze naar dubbelwandige deur kan eenvoudig een afvalzak in de mee naar voren kantelende bak worden gehangen. Zo kan snijafval tijdens het werken eenvoudigweg in het gat worden geschoven, voor eenvoudige afvalverzameling.
Naast de kanteldeur bevindt zich nog een handig blok met 3 stevige laden. Zo zijn benodigde producten en hulpmiddelen altijd binnen handbereik, maar toch netjes uit het zicht opgeborgen.
Hygiëne + GebruikscomfortDe werkbank heeft een hoge achteropstand (100 mm), zodat er niet zomaar iets achter kan vallen, wat samen met de gladde oppervlakken voor optimale hygiëne en makkelijk schoonmaken zorgt.
De snijwerkbank is bovendien voorzien stevige verstelbare RVS poten, zodat de hoogte iets kan worden aangepast en ook op enigszins ongelijke ondergrond stabiele plaatsing mogelijk is!
Bestel de Qusinox Snijwerkbank | 700 LINE | RVS/Polyethyleen | Kanteldeur + Laden (Rechts) | Afvalgat | Achteropstand | 1000x700x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Polyethyleen WerkbladDe werkbank heeft een hoogwaardig polyethyleen werkblad, wat speciaal geschikt is om zonder problemen direct op te kunnen snijden, zonder in te leveren op hygiëne. Dit maakt de snijwerkbank onder andere ideaal voor gebruik in slagerijen of andere gelegenheden waar veel met vlees wordt gewerkt.
Praktische OntwerpDe snijwerkbank heeft een 40 mm dik polyethyleen snijwerkblad en een praktisch afvalverwerkingsgat in het werkoppervlak, precies boven de kanteldeur. Achter deze naar dubbelwandige deur kan eenvoudig een afvalzak in de mee naar voren kantelende bak worden gehangen. Zo kan snijafval tijdens het werken eenvoudigweg in het gat worden geschoven, voor eenvoudige afvalverzameling.
Naast de kanteldeur bevindt zich nog een handig blok met 3 stevige laden. Zo zijn benodigde producten en hulpmiddelen altijd binnen handbereik, maar toch netjes uit het zicht opgeborgen.
Hygiëne + GebruikscomfortDe werkbank heeft een hoge achteropstand (100 mm), zodat er niet zomaar iets achter kan vallen, wat samen met de gladde oppervlakken voor optimale hygiëne en makkelijk schoonmaken zorgt.
De snijwerkbank is bovendien voorzien stevige verstelbare RVS poten, zodat de hoogte iets kan worden aangepast en ook op enigszins ongelijke ondergrond stabiele plaatsing mogelijk is!
Specificaties
| Serie | Qusinox 700 LINE |
|---|---|
| Materiaal | RVS AISI-430 (behuizing), polyethyleen (werkblad) |
| Breedte(n) | 1000 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 900 / 1000 mm |
| Bladdikte | 40 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Onderkast | Ja |
| Deuren | Kanteldeur |
| Laden | 3 (rechts) |
| Afvalverwerkingsgat | Ja |
| Verstelbare poten | Ja |
| Wielen | Nee |
| Constructie | Voorgemonteerd |
Bestel de Qusinox Snijwerkbank | 700 LINE | RVS/Polyethyleen | Kanteldeur + Laden (Rechts) | Afvalgat | Achteropstand | 1000x700x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Qusinox |
|---|---|
| Artikelnummer | 4014.0751-L |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
