Bartscher High Speed Oven | Snackjet | Elektrisch | 25°c/280°c | Hetelucht + Magnetron | 3.5kw (230v) | Touchscreen + Usb | 460x670x615(h)mm
€6.149,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher High Speed Oven | Snackjet | Elektrisch | 25°c/280°c | Hetelucht + Magnetron | 3.5kw (230v) | Touchscreen + Usb | 460x670x615(h)mm | 3.5kW
GRATIS VERZENDING
€6.149,00 excl. btw
€7.440,29 incl. btw
Of €2.480,10 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 120751 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bartscher SNACKJET 200 high speed oven is ontwikkeld voor systeemgastronomie en andere professionele keukens waar snelheid en constante kwaliteit centraal staan. Door de combinatie hetelucht- en magnetronverhitting worden snacks en gerechten gelijktijdig krokant buiten en sappig binnen bereid. Met een magnetronvermogen 1500 Watt, een heteluchtvermogen 3000 Watt en een opwarmtijd circa 8 minuten dagstart is het apparaat snel inzetbaar tijdens piekmomenten.
Gedetailleerde ProgrammeringDe oven beschikt over 1024 individueel programmeerbare programma's en 4 voorgeprogrammeerde kookprogramma’s. Per programma kunnen maximaal 15 afzonderlijke stappen worden ingesteld en recepten kunnen USB worden opgeslagen, geïmporteerd en geëxporteerd, wat efficiënt beheer standaardbereidingen mogelijk maakt.
Full Colour TouchscreenHet 5 inch full colour touchscreen met capacitieve aanraakbediening toont programma’s inclusief afbeelding, voortgang en resterende tijd, met 6 recepten per schermweergave.
De temperatuur is instelbaar 25°C tot 280°C in stappen 0,1°C en daarnaast zijn ook de magnetronintensiteit, temperatuur en tijd zijn nauwkeurig regelbaar, met een programmeerbare timer tot 20 minuten. Ook zijn 2 ventilatorsnelheden beschikbaar, welke aanvullend gedetailleerd instelbaar zijn 10% tot 100% in stappen 10%, zodat het bereidingsproces exact kan worden afgestemd op het product.
Praktische ConstructieDe RVS bakkamer is duurzaam en onderhoudsvriendelijk en veiligheidsfuncties zoals automatische uitschakeling het openen de deur en een pauzefunctie ondersteunen een gecontroleerde workflow. En de high speed oven is dankzij in hoogte verstelbare RVS poten flexibel te integreren in diverse keukenopstellingen.
Complete Levering + Extra AccessoiresDe SNACKJET 200 wordt compleet geleverd met een voedselschep, kookmand, luchtgeleider en pizzaplaat en voor ongekende flexibiliteit zijn diverse aanvullende accessoires apart verkrijgbaar, zoals aanvullende kookplaten, pizzaplaten, grillplaten, eierbakplaten, kookmanden en voedselscheppen.
Bestel de Bartscher High Speed Oven | SNACKJET | Elektrisch | 25°C/280°C | Hetelucht + Magnetron | 3.5kW (230V) | Touchscreen + USB | 460x670x615(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Gedetailleerde ProgrammeringDe oven beschikt over 1024 individueel programmeerbare programma's en 4 voorgeprogrammeerde kookprogramma’s. Per programma kunnen maximaal 15 afzonderlijke stappen worden ingesteld en recepten kunnen USB worden opgeslagen, geïmporteerd en geëxporteerd, wat efficiënt beheer standaardbereidingen mogelijk maakt.
Full Colour TouchscreenHet 5 inch full colour touchscreen met capacitieve aanraakbediening toont programma’s inclusief afbeelding, voortgang en resterende tijd, met 6 recepten per schermweergave.
De temperatuur is instelbaar 25°C tot 280°C in stappen 0,1°C en daarnaast zijn ook de magnetronintensiteit, temperatuur en tijd zijn nauwkeurig regelbaar, met een programmeerbare timer tot 20 minuten. Ook zijn 2 ventilatorsnelheden beschikbaar, welke aanvullend gedetailleerd instelbaar zijn 10% tot 100% in stappen 10%, zodat het bereidingsproces exact kan worden afgestemd op het product.
Praktische ConstructieDe RVS bakkamer is duurzaam en onderhoudsvriendelijk en veiligheidsfuncties zoals automatische uitschakeling het openen de deur en een pauzefunctie ondersteunen een gecontroleerde workflow. En de high speed oven is dankzij in hoogte verstelbare RVS poten flexibel te integreren in diverse keukenopstellingen.
Complete Levering + Extra AccessoiresDe SNACKJET 200 wordt compleet geleverd met een voedselschep, kookmand, luchtgeleider en pizzaplaat en voor ongekende flexibiliteit zijn diverse aanvullende accessoires apart verkrijgbaar, zoals aanvullende kookplaten, pizzaplaten, grillplaten, eierbakplaten, kookmanden en voedselscheppen.
Specificaties
| Serie | Bartscher SNACKJET |
|---|---|
| Type | SNACKJET 200 |
| Verhitting | Hetelucht, magnetron, gecombineerd |
| Temperatuurbereik | 25°C / 280°C |
| Bakkamer | B 305 x D 305 x H 185 mm |
| Capaciteit | 295 x 295 mm |
| Bediening | Touchscreen |
| Programmering | Ja |
| Timer | ≤ 20 min. |
| Ventilatorsnelheden | 2 |
| Scharnierkant | Onder |
| IP-klasse | IPX3 |
| Materiaal | RVS |
| Connectiviteit | USB |
| Bijgesloten | Voedselschep, kookmand, pizzaplaat, luchtgeleider |
| Vermogen | 3,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 70,7 kg |
| Breedte | 460 mm |
| Diepte | 670 mm |
| Hoogte | 615 mm |
Bestel de Bartscher High Speed Oven | SNACKJET | Elektrisch | 25°C/280°C | Hetelucht + Magnetron | 3.5kW (230V) | Touchscreen + USB | 460x670x615(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 120751 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


