Bartscher High Speed Oven | Snackjet | Elektrisch | 25°c/280°c | Hetelucht + Magnetron | 3.5kw (230v) | Touchscreen + Usb | 465x675x615(h)mm
€6.449,00
€4.836,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher High Speed Oven | Snackjet | Elektrisch | 25°c/280°c | Hetelucht + Magnetron | 3.5kw (230v) | Touchscreen + Usb | 465x675x615(h)mm | 3.5kW
GRATIS VERZENDING
€6.449,00
U bespaart €1.612,25 (25%)
€4.836,75 excl. btw
€5.852,47 incl. btw
Of €1.950,82 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 120741 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bartscher SNACKJET 500 S high speed oven, met matzwarte coating, combineert hetelucht- en magnetrontechnologie voor snelle en energie-efficiënte bereiding zonder concessies aan smaak en kwaliteit. Met een magnetronvermogen 1500 Watt en een heteluchtvermogen 3000 Watt worden gerechten in korte tijd gegrild, gebakken, geroosterd of verwarmd. De oven is binnen circa 8 minuten opgewarmd dagstart en werkt dankzij een geoptimaliseerde luchtstroom opvallend stil.
Uitgebreide ProgrammeringDe SNACKJET 500 beschikt over 78 beproefde voorgeprogrammeerde kookprogramma’s in 9 talen en biedt ruimte voor maar liefst 1000 individueel instelbare programma’s. Recepten zijn overzichtelijk te beheren aanpasbare mappen en 5 instelbare gerechtcategorieën. Opslag en import/export programma’s verlopen eenvoudig USB, wat centrale receptuurcontrole binnen meerdere locaties ondersteunt.
Full Colour TouchscreenHet 7" full colour touchscreen met capacitieve aanraakbediening toont programma’s inclusief afbeelding, voortgang, actuele en voorverwarmingstemperatuur en resterende tijd, met 8 recepten per schermweergave.
De temperatuur is instelbaar 25°C tot 280°C in stappen 0,1°C en daarnaast zijn ook de 2 ventilatorsnelheden (aanvullend instelbaar 10% - 100%), magnetronintensiteit, temperatuur en bereidingstijd nauwkeurig regelbaar, met een programmeerbare timer tot 20 minuten. En per programma kunnen maar liefst maximaal 10 afzonderlijke stappen worden ingesteld.
Hoogwaardige ConstructieDe RVS bakkamer, het uitneembare luchtfilter met reinigingsindicator en de geïntegreerde reinigingsherinnering dragen aan eenvoudig onderhoud. Daarnaast verhogen de automatische uitschakeling het openen de deur en de pauzefunctie de veiligheid en flexibiliteit tijdens gebruik.
Zéér Compleet + Extra AccessoiresDe oven wordt geleverd met onder meer een voedselschep, kookmand, luchtgeleider, pizzaplaat en dubbelzijdige grillplaat en is dankzij in hoogte verstelbare RVS poten flexibel te plaatsen in professionele keukens. En voor ongekende flexibiliteit zijn diverse aanvullende accessoires apart verkrijgbaar, zoals aanvullende kookplaten, pizzaplaten, grillplaten, eierbakplaten, kookmanden en voedselscheppen.
Bestel de Bartscher High Speed Oven | SNACKJET | Elektrisch | 25°C/280°C | Hetelucht + Magnetron | 3.5kW (230V) | Touchscreen + USB | 465x675x615(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Uitgebreide ProgrammeringDe SNACKJET 500 beschikt over 78 beproefde voorgeprogrammeerde kookprogramma’s in 9 talen en biedt ruimte voor maar liefst 1000 individueel instelbare programma’s. Recepten zijn overzichtelijk te beheren aanpasbare mappen en 5 instelbare gerechtcategorieën. Opslag en import/export programma’s verlopen eenvoudig USB, wat centrale receptuurcontrole binnen meerdere locaties ondersteunt.
Full Colour TouchscreenHet 7" full colour touchscreen met capacitieve aanraakbediening toont programma’s inclusief afbeelding, voortgang, actuele en voorverwarmingstemperatuur en resterende tijd, met 8 recepten per schermweergave.
De temperatuur is instelbaar 25°C tot 280°C in stappen 0,1°C en daarnaast zijn ook de 2 ventilatorsnelheden (aanvullend instelbaar 10% - 100%), magnetronintensiteit, temperatuur en bereidingstijd nauwkeurig regelbaar, met een programmeerbare timer tot 20 minuten. En per programma kunnen maar liefst maximaal 10 afzonderlijke stappen worden ingesteld.
Hoogwaardige ConstructieDe RVS bakkamer, het uitneembare luchtfilter met reinigingsindicator en de geïntegreerde reinigingsherinnering dragen aan eenvoudig onderhoud. Daarnaast verhogen de automatische uitschakeling het openen de deur en de pauzefunctie de veiligheid en flexibiliteit tijdens gebruik.
Zéér Compleet + Extra AccessoiresDe oven wordt geleverd met onder meer een voedselschep, kookmand, luchtgeleider, pizzaplaat en dubbelzijdige grillplaat en is dankzij in hoogte verstelbare RVS poten flexibel te plaatsen in professionele keukens. En voor ongekende flexibiliteit zijn diverse aanvullende accessoires apart verkrijgbaar, zoals aanvullende kookplaten, pizzaplaten, grillplaten, eierbakplaten, kookmanden en voedselscheppen.
Specificaties
| Serie | Bartscher SNACKJET |
|---|---|
| Type | SNACKJET 500 S |
| Verhitting | Hetelucht, magnetron, gecombineerd |
| Temperatuurbereik | 25°C / 280°C |
| Bakkamer | B 305 x D 305 x H 185 mm |
| Capaciteit | 295 x 295 mm |
| Bediening | Touchscreen |
| Programmering | Ja |
| Timer | ≤ 20 min. |
| Ventilatorsnelheden | 2 |
| Scharnierkant | Onder |
| IP-klasse | IPX3 |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Matzwart |
| Connectiviteit | USB |
| Bijgesloten | Voedselschep, kookmand, pizzaplaat, dubbelzijdige grillplaat, luchtgeleider |
| Vermogen | 3,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 68,8 kg |
| Breedte | 465 mm |
| Diepte | 675 mm |
| Hoogte | 615 mm |
Bestel de Bartscher High Speed Oven | SNACKJET | Elektrisch | 25°C/280°C | Hetelucht + Magnetron | 3.5kW (230V) | Touchscreen + USB | 465x675x615(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 120741 |
| EAN / Barcode | 4015613887661 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen












