Panasonic High Speed Oven | Scv3 | 1 Niveau (260x225) | Elektrisch | 30°c/280°c | Hetelucht + Inverter-magnetron | Grillfunctie | 3.6kw(230v) | Touchscreen + App | 474x565x412(h)mm
€7.250,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Panasonic High Speed Oven | Scv3 | 1 Niveau (260x225) | Elektrisch | 30°c/280°c | Hetelucht + Inverter-magnetron | Grillfunctie | 3.6kw(230v) | Touchscreen + App | 474x565x412(h)mm | 3.6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€7.250,00 excl. btw
€8.772,50 incl. btw
Of €2.924,17 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Panasonic |
| Artikelnummer: | NE-SCV3 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Panasonic SCV3 High Speed Oven is dé oplossing voor horecazaken die snelheid, kwaliteit en flexibiliteit willen combineren. Dankzij de combinatie hetelucht, grill en inverter-magnetron bereid je gerechten tot wel 10× sneller dan in een traditionele oven, zonder in te leveren op smaak of textuur.
Supersnel & Perfect GegaardDe SCV3 combineert convectie, grill en inverter-magnetrontechnologie voor een gelijkmatige garing zonder koude plekken. Gerechten zoals pizza’s, panini’s, broodjes en snacks krijgen een knapperige, goudbruine afwerking in seconden. Dit verkort wachttijden aanzienlijk en verhoogt de omloopsnelheid tijdens piekmomenten.
Compact & ProfessioneelDankzij de kleine footprint past deze high speed oven eenvoudig op elk werkblad. De oven is stapelbaar, waardoor je capaciteit kunt verdubbelen zonder extra ruimte in te nemen. De volledig RVS-constructie en keramische lade maken het apparaat robuust, hygiënisch en eenvoudig te reinigen.
TouchscreenDe SCV3 is uitgerust met een touchscreen en ondersteunt bediening app en USB, waarmee je tot 1000 recepten kunt opslaan en beheren. Programma’s zijn eenvoudig te delen tussen meerdere ovens en zelfs te voorzien eigen afbeeldingen. Zo werk je consistent, efficiënt en volledig afgestemd op jouw menu.
Bestel de Panasonic High Speed Oven | SCV3 | 1 Niveau (260x225) | Elektrisch | 30°C/280°C | Hetelucht + Inverter-Magnetron | Grillfunctie | 3.6kW(230V) | Touchscreen + App | 474x565x412(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Supersnel & Perfect GegaardDe SCV3 combineert convectie, grill en inverter-magnetrontechnologie voor een gelijkmatige garing zonder koude plekken. Gerechten zoals pizza’s, panini’s, broodjes en snacks krijgen een knapperige, goudbruine afwerking in seconden. Dit verkort wachttijden aanzienlijk en verhoogt de omloopsnelheid tijdens piekmomenten.
Compact & ProfessioneelDankzij de kleine footprint past deze high speed oven eenvoudig op elk werkblad. De oven is stapelbaar, waardoor je capaciteit kunt verdubbelen zonder extra ruimte in te nemen. De volledig RVS-constructie en keramische lade maken het apparaat robuust, hygiënisch en eenvoudig te reinigen.
TouchscreenDe SCV3 is uitgerust met een touchscreen en ondersteunt bediening app en USB, waarmee je tot 1000 recepten kunt opslaan en beheren. Programma’s zijn eenvoudig te delen tussen meerdere ovens en zelfs te voorzien eigen afbeeldingen. Zo werk je consistent, efficiënt en volledig afgestemd op jouw menu.
Specificaties
| Type | Panasonic SCV3 |
|---|---|
| Verhitting | Hetelucht, grillfunctie, inverter-magnetron |
| Temperatuurbereik | 180°C / 280°C |
| Bakkamer | B 270 x D 330 x H 110 mm |
| Aantal niveaus | 1 |
| Niveauformaat | 260 x 225 mm |
| Bediening | Touchscreen |
| Programmering | Ja |
| Timer | Ja |
| Scharnierkant | Onder |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Zelfreiniging | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Onderstel | Nee |
| Connectiviteit | App, USB |
| Vermogen | 3,6 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 38 kg |
| Breedte | 474 mm |
| Diepte | 565 mm |
| Hoogte | 412 mm |
Bestel de Panasonic High Speed Oven | SCV3 | 1 Niveau (260x225) | Elektrisch | 30°C/280°C | Hetelucht + Inverter-Magnetron | Grillfunctie | 3.6kW(230V) | Touchscreen + App | 474x565x412(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Panasonic |
|---|---|
| Artikelnummer | NE-SCV3 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


