Hendi Schuimspaan | Profiline | Rvs | Naadloos | ø120x460mm
€12,19
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Schuimspaan | Profiline | Rvs | Naadloos | ø120x460mm
OP VOORRAAD
€12,19 excl. btw
€14,75 incl. btw
Of €4,92 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 541302 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI ProfiLine schuimspaan is een veelzijdig keukenhulpmiddel, volledig vervaardigd uit hoogwaardig RVS. Dankzij het naadloze ontwerp zonder lasnaden of bochten is deze spaan bijzonder hygiënisch en eenvoudig te reinigen. Met een robuuste dikte 2,7 mm voldoet dit professionele gereedschap aan de HACCP-normen en is het perfect geschikt voor intensief gebruik in de horecakeuken.
Bestel de HENDI Schuimspaan | ProfiLine | RVS | Naadloos | Ø120x460mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Uitvoering | Naadloos |
| Materiaal | RVS 18/10 |
| Gewicht | 0,32 kg |
| Diameter | 120 mm |
| Lengte | 460 mm |
Bestel de HENDI Schuimspaan | ProfiLine | RVS | Naadloos | Ø120x460mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 541302 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
