Combisteel Wandkoeling | Marco | Zwart | +2°c/+8°c | Geforceerd | Draaideuren | 1310x740x2010(h)mm
€3.980,00
€2.985,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Wandkoeling | Marco | Zwart | +2°c/+8°c | Geforceerd | Draaideuren | 1310x740x2010(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.980,00
U bespaart €995,00 (25%)
€2.985,00 excl. btw
€3.611,85 incl. btw
Of €1.203,95 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7455.3100 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De MARCO wandkoelingen CombiSteel bieden aantrekkelijke presentatie voor zelfbediening in een strakke vormgeving en met een bijzonder laag energieverbruik. De serie is bovendien verkrijgbaar in uitvoeringen met 2, 3 of 4 deuren, zodat voor praktisch elke situatie een geschikte uitvoering of combinatie beschikbaar is.
Optimale PresentatieDoor de combinatie horizontale LED-verlichting op elk niveau en een maximaal glasoppervlak in de frameloze deuren en de zijwanden, is de inhoud over de volledige hoogte alle kanten perfect zichtbaar. De plateaus zijn daarbij zowel vlak als iets schuin te plaatsen, zodat producten automatisch naar voren schuiven, waarbij vallen wordt voorkomen door de transparante opstaande rand aan de voorkant. En de plateaus zijn bovendien standaard al voorzien houders voor prijs- of productinformatie.
Krachtig & ZuinigDe MARCO wandkoelingen beschikken over een interne koelunit met krachtige geforceerde koeling, voor optimale koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen, met digitaal instelbaar temperatuurbereik +2°C/+8°C en automatische ontdooiing.
Daarnaast is de wandkoeling geclassificeerd onder energielabel B, een zéér zuinige categorie, zorgen de zelfsluitende deuren voor minder koudeverlies en maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Praktisch & FlexibelDe CombiSteel MARCO wandkoeling wordt standaard geleverd met 5 verstelbare plateaus, zodat er inclusief de bodem 6 niveaus beschikbaar zijn. De stevige plateaus hebben een draagkracht 80 kg per niveau (gelijk verdeeld) en extra plateaus zijn los verkrijgbaar, voor flexibele inrichting. En de verstelbare poten zorgen voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Bestel de CombiSteel Wandkoeling | MARCO | Zwart | +2°C/+8°C | Geforceerd | Draaideuren | 1310x740x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimale PresentatieDoor de combinatie horizontale LED-verlichting op elk niveau en een maximaal glasoppervlak in de frameloze deuren en de zijwanden, is de inhoud over de volledige hoogte alle kanten perfect zichtbaar. De plateaus zijn daarbij zowel vlak als iets schuin te plaatsen, zodat producten automatisch naar voren schuiven, waarbij vallen wordt voorkomen door de transparante opstaande rand aan de voorkant. En de plateaus zijn bovendien standaard al voorzien houders voor prijs- of productinformatie.
Krachtig & ZuinigDe MARCO wandkoelingen beschikken over een interne koelunit met krachtige geforceerde koeling, voor optimale koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen, met digitaal instelbaar temperatuurbereik +2°C/+8°C en automatische ontdooiing.
Daarnaast is de wandkoeling geclassificeerd onder energielabel B, een zéér zuinige categorie, zorgen de zelfsluitende deuren voor minder koudeverlies en maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Praktisch & FlexibelDe CombiSteel MARCO wandkoeling wordt standaard geleverd met 5 verstelbare plateaus, zodat er inclusief de bodem 6 niveaus beschikbaar zijn. De stevige plateaus hebben een draagkracht 80 kg per niveau (gelijk verdeeld) en extra plateaus zijn los verkrijgbaar, voor flexibele inrichting. En de verstelbare poten zorgen voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Specificaties
| Serie | CombiSteel MARCO |
|---|---|
| Type | MARCO 1.3 |
| Kleur / afwerking | Zwart (RAL 9005) |
| Bruto inhoud | 1292 liter |
| Niveaus | 6 |
| Niveauformaat | D 450 mm |
| Niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Etaleerruimte | 3,14 m² |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C |
| Isolatie | 40 mm |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Koppelbaar | Nee |
| Bediening | Digitaal |
| Thermometer | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 62 dB(A) |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 5,87 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 2143 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,55 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 260 kg |
| Breedte | 1310 mm |
| Diepte | 740 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
Bestel de CombiSteel Wandkoeling | MARCO | Zwart | +2°C/+8°C | Geforceerd | Draaideuren | 1310x740x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7455.3100 |
| EAN / Barcode | 7422242996997 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







