Diamond Wandkoeling | Imola Line | Rvs/grijs | -1°c/+5°c | Statisch + Ventilator | Draaideuren | 2500x852x1920(h)mm
€10.149,00
€7.611,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Wandkoeling | Imola Line | Rvs/grijs | -1°c/+5°c | Statisch + Ventilator | Draaideuren | 2500x852x1920(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€10.149,00
U bespaart €2.537,25 (25%)
€7.611,75 excl. btw
€9.210,22 incl. btw
Of €3.070,07 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | BSH-25B |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De wandkoelingen uit de IMOLA LINE serie Diamond zijn perfect om gekoelde producten aantrekkelijk te etaleren. De IMOLA LINE serie is verkrijgbaar in diverse breedtematen en met behuizing in zwart of in RVS/grijs, zodat voor diverse situaties en interieurstijlen een geschikte wandkoeling of combinatie wandkoelingen beschikbaar is.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak in de deuren, de interne LED-verlichting boven en de afwerking in RVS/grijs met zwarte details zorgen samen voor aantrekkelijke presentatie en optimale zichtbaarheid de inhoud.
De 4 bijgeleverde plateaus zijn voorzien geïntegreerde prijskaarthouders, zodat deze eenvoudig prijs- en/of productinformatie kunnen worden voorzien, en ruim in hoogte verstelbaar, voor flexibele indeling de binnenruimte.
Krachtige KoelingDe wandkoeling is voorzien krachtige geventileerde koeling, voor een betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik -1°C/+5°C met automatische ontdooiing, natuurlijke condensverdamping en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display. Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een koeling in ander formaat zijn.
Bestel de Diamond Wandkoeling | IMOLA LINE | RVS/Grijs | -1°C/+5°C | Statisch + Ventilator | Draaideuren | 2500x852x1920(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak in de deuren, de interne LED-verlichting boven en de afwerking in RVS/grijs met zwarte details zorgen samen voor aantrekkelijke presentatie en optimale zichtbaarheid de inhoud.
De 4 bijgeleverde plateaus zijn voorzien geïntegreerde prijskaarthouders, zodat deze eenvoudig prijs- en/of productinformatie kunnen worden voorzien, en ruim in hoogte verstelbaar, voor flexibele indeling de binnenruimte.
Krachtige KoelingDe wandkoeling is voorzien krachtige geventileerde koeling, voor een betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik -1°C/+5°C met automatische ontdooiing, natuurlijke condensverdamping en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display. Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een koeling in ander formaat zijn.
Specificaties
| Serie | Diamond IMOLA LINE |
|---|---|
| Type | QML25-HX |
| Materiaal | RVS AISI-304 (intern/extern) |
| Kleur / afwerking | RVS (buitenkant/binnenkant), grijs (buitenkant), zwart (deurframe) |
| Niveaus | 5 |
| Niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Temperatuurbereik | -1°C / +5°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Klimaatklasse | 3 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C (60% RLV) |
| Isolatie | Polyurethaan (CFK-vrij) |
| Deur(en) | 4 |
| Soort deur(en) | Draaideuren |
| Nachtgordijn | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Ja |
| Energielabel | D |
| Aansluitwaarde | 1,51 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 224 kg |
| Breedte | 2500 mm |
| Diepte | 852 mm |
| Hoogte | 1920 mm |
Bestel de Diamond Wandkoeling | IMOLA LINE | RVS/Grijs | -1°C/+5°C | Statisch + Ventilator | Draaideuren | 2500x852x1920(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | BSH-25B |
| EAN / Barcode | 5407011597898 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



