Mastro Wandkoeling | Zwart | +2°c/+4°c | Statisch + Ventilator | Open | 1500x760x1330(h)mm
€5.573,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Mastro Wandkoeling | Zwart | +2°c/+4°c | Statisch + Ventilator | Open | 1500x760x1330(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.573,00 excl. btw
€6.743,33 incl. btw
Of €2.247,78 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Mastro |
| Artikelnummer: | BGB0456 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze wandkoeling Mastro is ideaal voor het uitstallen broodjes, salades, drankjes en andere to-go artikelen om een promotiezones in een winkel te creeëren.
Aantrekkelijke PresentatieDe hoekige, diagonale opening en de afwerking in zwart (RAL 9005) zorgen samen voor aantrekkelijke presentatie en optimale zichtbaarheid de inhoud. De 3 bijgeleverde plateaus met verschillende dieptes zijn ruim in hoogte verstelbaar, voor flexibele indeling de ruimte.
Krachtige KoelingDe wandkoeling is voorzien krachtige geventileerde koeling, voor een betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik +2°C/+4°C met eenvoudige digitale bediening door een helder LED-display. Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een koeling in ander formaat zijn.
Bestel de Mastro Wandkoeling | Zwart | +2°C/+4°C | Statisch + Ventilator | Open | 1500x760x1330(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aantrekkelijke PresentatieDe hoekige, diagonale opening en de afwerking in zwart (RAL 9005) zorgen samen voor aantrekkelijke presentatie en optimale zichtbaarheid de inhoud. De 3 bijgeleverde plateaus met verschillende dieptes zijn ruim in hoogte verstelbaar, voor flexibele indeling de ruimte.
Krachtige KoelingDe wandkoeling is voorzien krachtige geventileerde koeling, voor een betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik +2°C/+4°C met eenvoudige digitale bediening door een helder LED-display. Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een koeling in ander formaat zijn.
Specificaties
| Type | Mastro BGB0456 |
|---|---|
| Materiaal | Gelakt staal (extern) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Niveaus | 4 |
| Niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Temperatuurbereik | +2°C / +4°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Deur(en) | Nee |
| Nachtgordijn | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Bediening | Digitaal |
| Aansluitwaarde | 1,4 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Breedte | 1500 mm |
| Diepte | 760 mm |
| Hoogte | 1330 mm |
Bestel de Mastro Wandkoeling | Zwart | +2°C/+4°C | Statisch + Ventilator | Open | 1500x760x1330(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Mastro |
|---|---|
| Artikelnummer | BGB0456 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

