Hendi Bakspaan | Rvs/kunststof | Geperforeerd | 355x80mm
€11,39
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Bakspaan | Rvs/kunststof | Geperforeerd | 355x80mm
OP VOORRAAD
€11,39 excl. btw
€13,78 incl. btw
Of €4,59 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 529409 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze HENDI bakspaan is gemaakt hoogwaardig RVS en voorzien een hittebestendig polypropyleen handvat. Perfect voor het omdraaien, opscheppen en serveren gerechten. Duurzaam, veelzijdig en vaatwasmachinebestendig.
Bestel de HENDI Bakspaan | RVS/Kunststof | Geperforeerd | 355x80mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | RVS, kunststof (polypropyleen) |
|---|---|
| Gewicht | 0,14 kg |
| Breedte | 355 mm |
| Diepte | 80 mm |
Bestel de HENDI Bakspaan | RVS/Kunststof | Geperforeerd | 355x80mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 529409 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
