Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | ø1530x740(h)mm
€189,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | ø1530x740(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€189,99 excl. btw
€229,89 incl. btw
Of €76,63 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | CC506 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze ronde klaptafel Bolero is perfect voor cateraars of om snel en eenvoudig jouw terrascapaciteit uit te breiden.Het sterke HDPE blad met stalen frame is zowel regen- als UV-bestendig, waardoor je er jarenlang in alle weersomstandigheden gebruik kunt maken.De borgpennen en de centrale rib houden de tafel perfect recht en stabiel. De tafel is voorzien niet-strepende, stabiele voetjes die jouw vloeren niet beschadigen.
Bestel de Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/Staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | Ø1530x740(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal blad | Kunststof (HDPE) |
|---|---|
| Materiaal poten | Staal |
| Kleur / afwerking blad | Wit |
| Kleur / afwerking poten | Grijs |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | Ø 1530 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 20,5 kg |
| Diameter | 1530 mm |
| Hoogte | 740 mm |
Bestel de Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/Staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | Ø1530x740(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | CC506 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


