Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | ø1830x740(h)mm
€279,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | ø1830x740(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€279,99 excl. btw
€338,79 incl. btw
Of €112,93 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | HC270 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze inklapbare tafel professionele kwaliteit heeft een stevig dubbellaags blad voor extra duurzaamheid ten opzichte goedkopere alternatieven. Een veilig en vlak oppervlak voor presentatie of prepareren en ideaal voor mobiele cateraars. Is ook geschikt voor feest- en evenementenlocaties of als noodoplossing in hotels en restaurants.
Bestel de Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/Staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | Ø1830x740(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal blad | Kunststof (HDPE) |
|---|---|
| Materiaal poten | Staal (poedercoating) |
| Kleur / afwerking blad | Wit |
| Kleur / afwerking poten | Grijs |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | Ø 1830 mm |
| Draagkracht | 200 kg |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Constructie | Zelfmontage |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 30,2 kg |
| Diameter | 1830 mm |
| Hoogte | 740 mm |
Bestel de Bolero Inklapbare Buffettafel | Kunststof/Staal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | Ø1830x740(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | HC270 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


