Mastro Onderstel | Gierre Brio/sogeco B.tek Ovens | 600x600x880(h)mm
€824,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Mastro Onderstel | Gierre Brio/sogeco B.tek Ovens | 600x600x880(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€824,00 excl. btw
€997,04 incl. btw
Of €332,35 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Mastro |
| Artikelnummer: | 79517SUP001 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit RVS onderstel is speciaal geschikt voor bepaalde Gierre BRIO of Sogeco B.TEK ovens/combisteamers.
Let op, dit is geen universeel accessoire en is niet geschikt voor andere ovens dan bovengenoemde.
Bestel de Mastro Onderstel | Gierre BRIO/Sogeco B.TEK Ovens | 600x600x880(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, dit is geen universeel accessoire en is niet geschikt voor andere ovens dan bovengenoemde.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 880 mm |
Bestel de Mastro Onderstel | Gierre BRIO/Sogeco B.TEK Ovens | 600x600x880(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Mastro |
|---|---|
| Artikelnummer | 79517SUP001 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
