Emga Ijscrusher | 1.5l | Rvs Hakmessen | Fijn/grof | 120x120x250(h)mm
€21,90
€18,62
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Ijscrusher | 1.5l | Rvs Hakmessen | Fijn/grof | 120x120x250(h)mm
OP VOORRAAD
€21,90
U bespaart €3,29 (15%)
€18,62 excl. btw
€22,52 incl. btw
Of €7,51 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 517001 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
stevige uitvoering met roestvrijstalen hakmessen en vacuüm voetbodem, vervaardigd uit Lexan kunststof en kan de ijsblokken fijn en grof vergruizen
Bestel de EMGA IJscrusher | 1.5L | RVS Hakmessen | Fijn/Grof | 120x120x250(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Breedte | 120mm |
|---|---|
| Diepte | 120mm |
| Hoogte | 250mm |
| Gewicht | 0 |
Bestel de EMGA IJscrusher | 1.5L | RVS Hakmessen | Fijn/Grof | 120x120x250(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 517001 |
| EAN / Barcode | 08712591064058 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Ijscrusher 2000
-25% KORTING
Bartscher
Ijscrusher 300
-25% KORTING
Diamond



