Tefcold Melkkoeler | Serie BC | 67l | Zwart | +2°c/+10°c | Statisch + Ventilator | 432x496x668(h)mm
€467,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Melkkoeler | Serie BC | 67l | Zwart | +2°c/+10°c | Statisch + Ventilator | 432x496x668(h)mm | 356x311x557(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€467,00 excl. btw
€565,07 incl. btw
Of €188,36 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 33376 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze strakke en moderne SERIE BC melkkoeler Tefcold is ideaal voor gebruik in combinatie met een volautomatisch koffiezetapparaat, door de speciale openingen voor melkleidingen. En de relatief ruime capaciteit zorgt dat er zowel melk voor direct gebruik als een reservevoorraad in de koeler kan worden geplaatst.
VentilatorondersteuningHet apparaat heeft statische koeling met ventilatorondersteuning, voor gelijkmatigere verdeling de koude lucht, met een temperatuurbereik +2°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige draaiknopbediening.
Zuinig & VerantwoordDe melkkoeler is geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a. Bovendien is het apparaat ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Praktisch OntwerpDe koeler heeft zowel openingen aan de zijkant als aan de bovenkant, zodat de melkleidingen naar wens vanaf de meest praktische kant kunnen worden aangesloten. En door het grote glasoppervlak in de deur en de interne LED-verlichting is de inhoud altijd goed zichtbaar.
De niet gebruikte melkleidingopeningen kunnen bovendien eenvoudig worden afgesloten, zodat de koude lucht niet onnodig kan ontsnappen (energiebesparend).
Optimaal GebruiksgemakDe koeling wordt stekkerklaar geleverd met een extra stevig bodemrooster en middenrooster, zodat er ruimte is voor zowel direct te gebruiken melk als reservevoorraad, en de deur is standaard voorzien een slot, voor veilig en comfortabel gebruik.
Bestel de Tefcold Melkkoeler | SERIE BC | 67L | Zwart | +2°C/+10°C | Statisch + Ventilator | 432x496x668(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
VentilatorondersteuningHet apparaat heeft statische koeling met ventilatorondersteuning, voor gelijkmatigere verdeling de koude lucht, met een temperatuurbereik +2°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige draaiknopbediening.
Zuinig & VerantwoordDe melkkoeler is geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a. Bovendien is het apparaat ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Praktisch OntwerpDe koeler heeft zowel openingen aan de zijkant als aan de bovenkant, zodat de melkleidingen naar wens vanaf de meest praktische kant kunnen worden aangesloten. En door het grote glasoppervlak in de deur en de interne LED-verlichting is de inhoud altijd goed zichtbaar.
De niet gebruikte melkleidingopeningen kunnen bovendien eenvoudig worden afgesloten, zodat de koude lucht niet onnodig kan ontsnappen (energiebesparend).
Optimaal GebruiksgemakDe koeling wordt stekkerklaar geleverd met een extra stevig bodemrooster en middenrooster, zodat er ruimte is voor zowel direct te gebruiken melk als reservevoorraad, en de deur is standaard voorzien een slot, voor veilig en comfortabel gebruik.
Specificaties
| Serie | Tefcold SERIE BC |
|---|---|
| Type | BC60 MC |
| Bruto inhoud | 67 liter |
| Binnenafmetingen | B 356 x D 311 x H 557 mm |
| Materiaal | Staal (behuizing), kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +2°C / +10°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a (24 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 2 |
| Niveaus | 2 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
| Soort deur(en) | Glasdeur |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 44 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,56 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 204 kWh |
| Aansluitwaarde | 70 W |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 29 kg |
| Breedte | 432 mm |
| Diepte | 496 mm |
| Hoogte | 668 mm |
Bestel de Tefcold Melkkoeler | SERIE BC | 67L | Zwart | +2°C/+10°C | Statisch + Ventilator | 432x496x668(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 33376 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


