Combisteel Melkkoeler | Energiezuinig | 9L | Rvs/zwart | 0°c/+4°c | Geforceerd | Incl. Melkcontainer (4.5l) | 220x450x376(h)mm
€435,00
€326,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Melkkoeler | Energiezuinig | 9L | Rvs/zwart | 0°c/+4°c | Geforceerd | Incl. Melkcontainer (4.5l) | 220x450x376(h)mm
GRATIS VERZENDING
€435,00
U bespaart €108,75 (25%)
€326,25 excl. btw
€394,76 incl. btw
Of €131,59 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7476.0136 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische en zuinige melkkoeler CombiSteel is dé perfecte aanvulling voor iedere (volautomatische) koffiemachine, speciaal ontworpen om melk op de ideale temperatuur te houden voor de perfecte cappuccino, latte of andere koffiedrank met melk.
Krachtig & ZuinigDankzij de krachtige geforceerde koeling met temperatuur 0°C/+4°C blijft melk altijd vers en optimaal gekoeld, wat bijdraagt aan de ultieme koffiesmaak. Het stijlvolle zwarte design met deurafwerking in luxe geborsteld RVS past moeiteloos in elke professionele of thuiskeuken. Bovendien is de melkkoeler geclassificeerd onder energielabel A, de meest zuinige categorie, en maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Praktisch & Comfortabel GebruikHet Plug-&-Play-systeem, waardoor geen instellingen nodig zijn, zorgt voor optimaal gebruiksgemak en voor extra flexibiliteit is het apparaat voorzien meerdere melkuitgangen, zowel links als rechts, welke eenvoudig kunnen worden afgesloten om geen onnodige koude te verliezen als ze niet in gebruik zijn.
Bovendien wordt de melkkoeler geleverd inclusief uitneembare melkcontainer met deksel en praktische inhoud 4,5 liter, met duidelijk zichtbare maatverdeling, en zijn vervangende/aanvullende melkcontainers los verkrijgbaar!
Bestel de CombiSteel Melkkoeler | Energiezuinig | 9L | RVS/Zwart | 0°C/+4°C | Geforceerd | Incl. Melkcontainer (4.5L) | 220x450x376(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtig & ZuinigDankzij de krachtige geforceerde koeling met temperatuur 0°C/+4°C blijft melk altijd vers en optimaal gekoeld, wat bijdraagt aan de ultieme koffiesmaak. Het stijlvolle zwarte design met deurafwerking in luxe geborsteld RVS past moeiteloos in elke professionele of thuiskeuken. Bovendien is de melkkoeler geclassificeerd onder energielabel A, de meest zuinige categorie, en maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Praktisch & Comfortabel GebruikHet Plug-&-Play-systeem, waardoor geen instellingen nodig zijn, zorgt voor optimaal gebruiksgemak en voor extra flexibiliteit is het apparaat voorzien meerdere melkuitgangen, zowel links als rechts, welke eenvoudig kunnen worden afgesloten om geen onnodige koude te verliezen als ze niet in gebruik zijn.
Bovendien wordt de melkkoeler geleverd inclusief uitneembare melkcontainer met deksel en praktische inhoud 4,5 liter, met duidelijk zichtbare maatverdeling, en zijn vervangende/aanvullende melkcontainers los verkrijgbaar!
Specificaties
| Bruto inhoud | 9 liter |
|---|---|
| Capaciteit | 4 melkgaten (Ø 7 mm) |
| Materiaal | Staal, RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart, geborsteld |
| Temperatuurbereik | 0°C / +4°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a (12 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 30 / 35 mm |
| Bediening | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (gesloten) |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Bijgesloten | Melkcontainer (4,5 liter) |
| Energielabel | A |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,52 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 188 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,75 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 15 kg |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 376 mm |
Bestel de CombiSteel Melkkoeler | Energiezuinig | 9L | RVS/Zwart | 0°C/+4°C | Geforceerd | Incl. Melkcontainer (4.5L) | 220x450x376(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7476.0136 |
| EAN / Barcode | 7435137852834 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







