Bartscher Melkkoeler | Kv-serie | 9L | Zwart | 0°c/+8°c | Geforceerd | 225x450x455(h)mm
€649,00
€486,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Melkkoeler | Kv-serie | 9L | Zwart | 0°c/+8°c | Geforceerd | 225x450x455(h)mm
GRATIS VERZENDING
€649,00
U bespaart €162,25 (25%)
€486,75 excl. btw
€588,97 incl. btw
Of €196,32 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 190089 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De KV-SERIE Bartscher biedt hoogwaardige volautomatische koffiezetapparaten in diverse capaciteiten, designs en uitrustingsniveaus. En deze KV9L melkkoeler is gemaakt om perfect in combinatie met de volautomatische koffiezetapparaten Bartscher - en natuurlijk ook andere merken - gebruikt te worden!
Krachtige Koeling + TouchbedieningHet apparaat heeft krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik 0°C/+8°C, automatische ontdooiing en praktische touchbediening met duidelijk digitaal display. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en kan de koeler ook in warmere omgevingen worden gebruikt tot 32°C.
Doordacht OntwerpMet de zijdelingse slangopeningen, zowel links als rechts, biedt de melkkoeler directe en constante toegang tot perfect gekoelde melk, zodat zonder moeite bijvoorbeeld de heerlijkste cappuccino, café au lait of latte macchiato automatisch kan worden bereid. Daarnaast zorgen de interne LED-verlichting en afsluitbare deur voor extra gebruiksgemak en de melkleidingopeningen kunnen bovendien met speciale kapjes hermetisch worden afgesloten, zodat de koude lucht niet onnodig kan ontsnappen, voor extra energiebesparing!
Bestel de Bartscher Melkkoeler | KV-SERIE | 9L | Zwart | 0°C/+8°C | Geforceerd | 225x450x455(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige Koeling + TouchbedieningHet apparaat heeft krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik 0°C/+8°C, automatische ontdooiing en praktische touchbediening met duidelijk digitaal display. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en kan de koeler ook in warmere omgevingen worden gebruikt tot 32°C.
Doordacht OntwerpMet de zijdelingse slangopeningen, zowel links als rechts, biedt de melkkoeler directe en constante toegang tot perfect gekoelde melk, zodat zonder moeite bijvoorbeeld de heerlijkste cappuccino, café au lait of latte macchiato automatisch kan worden bereid. Daarnaast zorgen de interne LED-verlichting en afsluitbare deur voor extra gebruiksgemak en de melkleidingopeningen kunnen bovendien met speciale kapjes hermetisch worden afgesloten, zodat de koude lucht niet onnodig kan ontsnappen, voor extra energiebesparing!
Specificaties
| Serie | Bartscher KV-SERIE |
|---|---|
| Type | KV9L |
| Bruto inhoud | 9 liter |
| Capaciteit | 5 melkleidingopeningen (Ø 9,8/12,3 mm) |
| Materiaal | Plaatstaal (behuizing), kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | 0°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a (10,8 g) |
| Klimaatklasse | N-T |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Touch |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 68 W |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 13,2 kg |
| Breedte | 225 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 455 mm |
Bestel de Bartscher Melkkoeler | KV-SERIE | 9L | Zwart | 0°C/+8°C | Geforceerd | 225x450x455(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 190089 |
| EAN / Barcode | 4015613831480 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen












