Saro Melkkoeler | Kea | 14l | Zwart | 0°c/+4°c | Statisch + Ventilator | 240x450x475(h)mm
€480,00
€312,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Melkkoeler | Kea | 14l | Zwart | 0°c/+4°c | Statisch + Ventilator | 240x450x475(h)mm | 180x218x360(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€480,00
U bespaart €168,00 (35%)
€312,00 excl. btw
€377,52 incl. btw
Of €125,84 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 325-2177 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De ruime KEA melkkoeler Saro is ontworpen als aanvulling op koffiemachines en zorgt voor constante beschikbaarheid perfect gekoelde melk, voor een optimale koffiebeleving. De zwarte, gepoedercoate stalen behuizing is voorzien een afsluitbare deur met glaslaag (niet transparant) en binnenkant in wit kunststof.
Met een bruto inhoud 14 liter is de melkkoeler geschikt voor losse melkpakken of een optioneel verkrijgbare melkcontainer met inhoud 4,5 liter. De melkniveau- en temperatuursensoren zorgen daarbij voor optimale werking. En dankzij afsluitbare slangdoorvoeropeningen aan beide zijden is flexibele plaatsing mogelijk, zonder onnodig koudeverlies.
De Saro KEA werkt op basis statische koeling met luchtcirculatiesysteem voor een gelijkmatige koeling, terwijl een aparte condensorventilator in de sokkel bijdraagt aan een optimale warmteafvoer en verbeterde energie-efficiëntie.
Het temperatuurbereik 0°C/+4°C is eenvoudig instelbaar de touchbediening met display op de deur en de melkkoeler is uitgerust met automatische ontdooiing, maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en staat stabiel op vier verstelbare zwarte poten!
Bestel de Saro Melkkoeler | KEA | 14L | Zwart | 0°C/+4°C | Statisch + Ventilator | 240x450x475(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Met een bruto inhoud 14 liter is de melkkoeler geschikt voor losse melkpakken of een optioneel verkrijgbare melkcontainer met inhoud 4,5 liter. De melkniveau- en temperatuursensoren zorgen daarbij voor optimale werking. En dankzij afsluitbare slangdoorvoeropeningen aan beide zijden is flexibele plaatsing mogelijk, zonder onnodig koudeverlies.
De Saro KEA werkt op basis statische koeling met luchtcirculatiesysteem voor een gelijkmatige koeling, terwijl een aparte condensorventilator in de sokkel bijdraagt aan een optimale warmteafvoer en verbeterde energie-efficiëntie.
Het temperatuurbereik 0°C/+4°C is eenvoudig instelbaar de touchbediening met display op de deur en de melkkoeler is uitgerust met automatische ontdooiing, maakt gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en staat stabiel op vier verstelbare zwarte poten!
Specificaties
| Type | Saro KEA |
|---|---|
| Bruto inhoud | 14 liter |
| Binnenafmetingen | B 180 x D 218 x H 360 mm |
| Materiaal | Staal (behuizing), glas (deurcover), kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern), wit (intern) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +4°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a |
| Bediening | Touch |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 39 W |
| Voeding | 230 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 14 kg |
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 475 mm |
Bestel de Saro Melkkoeler | KEA | 14L | Zwart | 0°C/+4°C | Statisch + Ventilator | 240x450x475(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 325-2177 |
| EAN / Barcode | 4017337069439 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

